Гімназія «Академія»

21335 переглядів

(044) 450-02-14

Місто Київ
Адреса вул. Ф. Пушиной, 4
Телефон (044) 450-02-14
Вебсайт http://www.edu.kiev.ua/schools/academy
Рейтинг 3.95 згідно 1340 283 оцінкам
Відгуків 283
Вихователі / Вчителя 4.02
Стан кімнат / класів 4.18
Керівництво 3.98
Харчування 3.76
Відсутність корупції 3.82
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Гімназія «Академія»
Київ вул. Ф. Пушиной, 4
(044) 450-02-14

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Прийом дітей з 6 років.

Профільні класи (7-11):

  • гуманітарний;
  • природничих наук;
  • физико-математичний.

Співпрацю з Київським Університетом ім. Т.г.шевченка.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Інспектор
-1
# 23 Лис, 2019 року у 14:57
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
4-Б
0
# 21 Лис, 2019 року у 16:39
19 листопада 2019 року свій 20-річний ювілей гучно відзначила Наша гімназія «Академія». Святкування ювілею відбулося в приміщенні школи, дякуючи вчителям, учням та їх батькам на кожному поверсі встановлено різноманітні фотозони для створення оригінальних світлин. Школа була святково вбрана для свята прикрасами, створеними власними руками учнів та їх батьків. Хочеться висловити велику вдячність за цю нелегку працю нашому учителю Пилявській Анні Андріївні як доброчесному педагогу та директору школи Петрашенко Світлані Миколаївні, не тільки за боротьбу та заохочення до знань, а й уміння провести свято і дозвілля наших дітей.
4-Б
-2
# 21 Лис, 2019 року у 10:00
"Академії" сьогодні 20 років, Років мудрості, становлення, визнань, Безліч впевнених, твердих, рішучих кроків До досягнень, перемог і нових знань! З ювілеєм, Гімназіє! З ювілеєм, уся наша дружня родино! Мудрості, впевненості, натхнення та успіхів! Світлано Миколаївно, Анно Андріївно, увесь наш колектив вчителів, ви - унікальні, найкращі фахівці омріяного для багатьох і рідного для нас провідного навчального закладу України! Зі святом!!!
Тетяна Шаповал
0
# 20 Лис, 2019 року у 05:34
Вітаю тебе, рідна гімназіє «Академія» з ювілеєм! Бажаю процвітання, розвитку, великих досягнень та успіху! Нехай у твоїх стінах навчаються талановиті, творчі, жадібні до знань учні! Залишайся й надалі епіцентром науки та культури, краси та етики! Дякую Петрашенко Світлані Миколаївні, Шпур Ірині Романівно та всім причетним до організації свята! Сьогодні гімназія, як справжній ювіляр, зустрічала своїх вихованців в урочистому вбранні унікальних фотозон. Дітки яскраво відсвяткували цей день народження: веселі перерви з танцями, фотосесії в різних неймовірних локаціях, солодкий стіл. Це запам’ятається на довгі роки. Так тримати й надалі! Шануючи традиції та оберігаючи цінності, створювати свято та красу для підростаючого покоління!
Анна Марченко-Орлова
0
# 19 Лис, 2019 року у 22:37
В этом году нашей прекрасной Гимназии исполняется 20 лет! Наша Гимназия - это то, место где наши дети делают свои первые самостоятельные шаги, где они впервые знакомятся с такими чувствами как уверенность в себе, ответственность, стыд за невыполненое домашнее задание или несдержанное слово, учатся мобильности и изворотливости, проявляют инициативу, заводят друзей и неприятелей, а самое главное - ищут себя, свой путь. Это словно маленький островок детства, затерянный в бескрайнем океане, и оттуда можно выбраться, только получив определённые знания. Наша Гимназия- это храм знаний! Наша Гимназия - это второй дом для наших деток! С днём рождения Гимназия "Академия"!
Марина Краснікова
2
# 19 Лис, 2019 року у 22:10
Сьогодні у дружної родини нашої гімназії радісний день - День народження гімназії "Академія", навчального закладу, який став рідним для наших дітей. Я вітаю всіх причетних до цього чудового свята, бажаю успіху на шляху до нових звершень та досягнень! Щиро дякую вчителям гімназії за любов та турботу, які вони дарують дітям. І звичайно ж сьогодні моя особлива подяка буде за неймовірне та феєричне шоу, яке підготували та провели на честь свята. Лідіє Іванівно та Людмило Анатоліївно, для Вас щирі побажання творчого натхнення та життєвої наснаги!
Логинова Юлия
3
# 19 Лис, 2019 року у 21:59
Сегодня юбилей нашей лучшей гимназии «Академия»!!! От всей души поздравляем нашу любимую школу , и конечно же руководство , учителей и всех всех всех! Праздник сегодня был организован на все 100! Какие молодцы, столько новых идей, сюрпризов; в каждом классе , на каждом этаже , по всей школе было на что посмотреть и порадоваться вместе с детьми! Удовольствие получили огромное ! Этот праздник запомниться всем . Наши уважаемые учителя , 4-А Лидия Ивановна и 2-А Наталия Николаевна - Вам большое спасибо за всю любовь и заботу , которою дарите нашим деткам. Традиции гимназии - это фундамент , зарождающий жизненные принципы подрастающего поколения ! Спасибо всем Огромное .
Інспектор
1
# 23 Жов, 2019 року у 13:11
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
Анна
0
# 20 Жов, 2019 року у 23:36
Гимназия "Академия" - лучшее учебное заведение! От всего нашего 6-А класса, выражаю огромную благодарность нашему классному руководителю. Учитель с большой буквы, квалифицированный педагог, который поддерживает наших детей, опекает, создает прекрасную атмосферу в классе. Также хочется выразить благодарность, нашему директору, Светлане Николаевне, которая на административном уровне создает благоприятную и комфортную атмосферу для учебы. Школа, чистая, ухоженная. Формат 1-сентября, был очень необычен и уникален, очень понравился детям и родителям. Спасибо большое!
Інспектор
1
# 12 Вер, 2019 року у 06:26
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
Виктория
3
# 08 Вер, 2019 року у 11:26
Наша Гимназия лучшая среди всех! Как мама двоих деток, которые здесь учатся в 7-Б и 3-Б классах заявляю об этом со всей уверенностью. 1 сентября в этом году было праздником! Первый раз в жизни дети не могли дождаться, когда уже пойдут в школу. И были под большим и приятным впечатлением! Спасибо большое администрации за такой формат - он реально сближает нас всех друг с другом. Спасибо классным руководителям моих деток - Наталье Александровне (3-Б) и Юлии Федоровне (7-Б) за то, что они действительно КЛАССНЫЕ педагоги, наставники и просто люди.
Сергей
0
# 08 Вер, 2019 року у 11:13
Как папа ученика 3-Б класса Гимназии "Академия" со всей уверенностью заявляю. Школа лучшая, 1 сентября в этом году произвело впечатления. Наша Наталия Александровна необычная, креативная и самое главное любящая детей и свою работу. Видно было, как они бежали к ней, облепили со всех сторон и хотели ее внимания. Такие праздники только укрепляют коллективы и учат нас еще больше любить и видеть добро! Спасибо
татьяна
0
# 08 Вер, 2019 року у 10:57
Хочу сказать, что формат 1 сентября в этом году был очень необычным. Мой сынок до сих пор вспоминает его, как самый лучший день осени. Пикник, развлечения, друзья, родители и любимый учитель- что может быть лучшего в школе?! Спасибо большое администрации за такую задумку, спасибо Наталье Александровне, за нашу встречу, спасибо родителям за чудесных деток нашего 3-Б.
Інспектор
0
# 05 Вер, 2019 року у 13:25
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
1
# 03 Вер, 2019 року у 11:13
1 вересня і наш уже 4 Б! Уже четвертий рік поспіль зустрічаємо Анну Андріївну, а коли бачиш з якою радістю її зустрічають діти, то навіть беруть ревнощі від тих дитячих обіймів. Дітки її дуже люблять. А нетрадиційний підхід, дякуючи нашому креативно-невтомному директору, - пікнік першого вересня налаштував на комунікацію батьків з учителем, а діток з батьками та учителем. Такий приємно-гарний початок навчального року, коли навколо школи купа згуртованих РОДИН-класів, по іншому й не скажеш, навипередки влаштували пригощання для діток, веселі конкурси, обіцянки дітей учитись сумлінно, поводитись гарно і все в ігровій формі, що на мою думку, якнайкраще сприймається дітками! Хочу лиш подякувати за гарну ідею, адже в шкільному житті, в центрі уваги завжди має бути ДИТИНА!
Інспектор
0
# 02 Вер, 2019 року у 22:04
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
Наталія
0
# 02 Вер, 2019 року у 09:34
Ось і настав новий навчальний рік в нашій "Академії". Замість традиційної лінійки, гімназисти провели веселий пікнік з неймовірними фотозонами, спілкуванням і смаколиками. Наш 9В відзначився особливо яскравою зоною для фото, яка переливалася на сонці, та запрошувала до себе всіх бажаючих. Дуже приємно, що в гімназії так підтримується творче начало як у дітей так і у батьків. Радує, що діти йшли 1 вересня не з похмурим обличчям, а з чудовим настроєм. Відчувається, що "Академія" '- це їх другий дім - де друзі, улюблені вчителі та цікавий процес пізнання нового. Спасибі всьому педагогічному колективу і нашому класному керівнику - Олені Миколаївні, за створення такої чудової атмосфери !!!
4-Б
2
# 02 Вер, 2019 року у 06:04
І знову 1 вересня! Свято, на яке наша дитина насправді чекала: зустріч з друзями, надзвичайно зворушлива зустріч з вчителем та мандрівка за новими знаннями, свято, яке зусиллями адміністрації гімназії є видатною подією для її учнів, адже нашому навчальному закладу виповнюється 20 років! Дякуємо Світлані Миколаївні та Анні Андріївні за можливість вільного спілкування дітей на свіжому повітрі, за цей надзвичайний день, коли діти є дітьми - щасливі, гомінкі та безтурботні, за те, що в теперішні непрості часи знаходяться такі чудові варіанти для святкування Дня знань!
Інспектор
1
# 23 Сер, 2019 року у 16:40
Читайте відгуки сш 47 Києва!!!
Інспектор
0
# 08 Чер, 2019 року у 15:59
Читайте відгуки сш5 Києва!
Родители 1-Б
4
# 05 Чер, 2019 року у 12:57
Первый год в школе пролетел очень быстро. Школа чудесная, светлая, чистая, порядок во всем! В "Академии" проводят восхитительные праздники: День Знаний, Посвящение в Первоклассники, День рождение Гимназии, День Семьи на Певчем Поле и многие другие! Огромная благодарность за это администрации гимназии и лично директору Светлане Николаевне Петрашенко. Отдельная благодарность за любовь к нашим деткам, материнские заботу и тепло Людмиле Анатольевне Осенниковой. Спасибо, что у наших деток горят глаза, утром радостно бегут в школу, а вечером рассказывают как им было интересно на уроках.
Родители 1-Б
-3
# 05 Чер, 2019 року у 12:57
Первый год в школе пролетел очень быстро. Школа чудесная, светлая, чистая, порядок во всем! В "Академии" проводят восхитительные праздники: День Знаний, Посвящение в Первоклассники, День рождение Гимназии, День Семьи на Певчем Поле и многие другие! Огромная благодарность за это администрации гимназии и лично директору Светлане Николаевне Петрашенко. Отдельная благодарность за любовь к нашим деткам, материнские заботу и тепло Людмиле Анатольевне Осенниковой. Спасибо, что у наших деток горят глаза, утром радостно бегут в школу, а вечером рассказывают как им было интересно на уроках.
Інспектор
1
# 21 Тра, 2019 року у 07:48
Читайте відгуки сш5 Києва!
Оксана
4
# 19 Тра, 2019 року у 22:22
Вчора на Співочому полі наша гімназія Академія святкувала щорічне свято " Подорож Європою", на яке було запрошено багато гостей- і рідні, і близькі люди. Все як завжди, було на вищому рівні- діти пишалися собою, оплески лунали від щирих глядачів. Цей день був чудовим! Величезна подяка всім вчителям, класним керівникам наших діточок і Світлані Миколаївні за креативність і вміння зробити справжнє свято для наших дітей, які відчувають себе членами великої, дружньої шкільної родини!
Інспектор
-2
# 16 Кві, 2019 року у 05:01
Читайте відгуки сш5 Києва!
Наталія
2
# 18 Бер, 2019 року у 22:19
Все таки, як добре, що можна залишити слова вдячності вчителям за їх роботу! Я продовжу захоплюватися рівнем підготовки дітей у гімназії "Академія". Високі рейтинги у навчанні - чудово! Але гімназія дбає і про культурний розвиток наших дітей, їх ерудицію, кругозір, вміння утримувати аудиторію, обгрунтовано висловити свою думку та, навіть, артистизм. Сьогодні мала велике задоволення від гімназійної години 8-микласників. З яким задоволенням виступали підлітки на сцені! Було видно, що для них вона - лише чергова площадка для виступу. Все так цікаво, легко, чітко. Але розумієш, що за цією легкістю - кропітка робота. Хочу подякувати нашому чудовому класному керівнику Коханій Світлані Вікторівні за її роботу. Ви робите наших дітей кращими та щасливішими, низький Вам уклін. І запрошуйте на нові свята))
Ольга
3
# 14 Бер, 2019 року у 19:59
Сьогодні у нашій гімназії "Академії" відбулося традиційне свято - гімназійна година паралелі 6-х класів. Хочу висловити слова вдячності класному керівникові нашого 6-Д класу Супліченко Ганні Юріївні! Дякую Вам за величезну працю при підготовці цього неймовірного виступу! Дякую за незліченні творчі ідеї, за мудрість та за любов до наших дітей. Виступ нашого класу, який представляв Австрію, пройшов яскраво та весело! Ми подивились запальний тірольський танець, послухали австрійську національну пісню, насолодились музикою Моцарта і Штрауса та поринули у атмосферу Віденського балу. Окрему подяку висловлюю директору нашої гімназії "Академія" Петрашенко Світлані Миколаївні. Дякую Вам за такі чудові традиції, що розвивають творчі здібності наших дітей. Дякую Вам, за ту неймовірну атмосферу інтелігентності, доброзичливості та професіоналізму, що присутня у нашому навчальному закладі.
Тетяна Сушко
3
# 14 Бер, 2019 року у 19:01
Сьогодні у гімназії Академія відбувся виступ паралелі 6-х класів на тему "Подорож Європою". Без перебільшення можна сказати, що всі батьки і діти були у захваті. Запальні танці, чарівні співи, віртуозна гра на музичних інструментах - неймовірно, скільки зусиль докладають викладачі щоб розкривати таланти та здібності наших дітей. Особлива подяка керівництву гімназії за те, що влаштовують такі виступи та спонукають до розвитку і наших дітей, і нас. Дякуємо!!!
Tetiana
2
# 21 Гру, 2018 року у 09:42
Життя в гімназії насичене цікавими подіями, на Миколая відбувся щорічний день учнівського самоврядування (одна з найкращих традицій гімназії). Малечі було цікаво та весело, а учні старших класів показали неабиякі організаторські здібності та високу компетентність у предметах, які цього дня вони викладали учням початкової школи. Велика подяка вчителю 2-Б класу Немко Н.О. Ви дійсно та вчителька - перша, мудра, любляча, любов до якої буде жити в дитячих серцях і по закінченню гімназії. Тей запал, відповідальність, з якими готувались до викладання уроків у ваших теперішніх учнів ваші випускники, та майстерність, з якою вони провели уроки - це результат Вашої натхненної праці. Дякую, Наталіє Олександрівно, за Ваш неоціненний внесок в наших діток! Велике спасибі Вам, Світлано Миколаївно, за те, що багато років поспіль плекаєте національні родинні традиції гімназії, які надихають учнів на успішне навчання та виховують в них свідомих громадян, всебічно розвинених особистостей!
Tanya
1
# 09 Гру, 2018 року у 21:34
Добрый вечер! Хотим поделиться своими впечатлениями о гимназии. Нас пугали муштрой, поборами и зашореными детьми. Нет, смею вас заверить, что это не так! Наш сын учится в гимназии 4 год, и наша семья считает, что со школой и учителем ему повезло необыкновенно. Атмосфера в нашем 4-в позитивная, дети учатся с удовольствием, а наша Майя Анатольевна- суперпрофессионал! Чего только стоят наши классные праздники! В пятницу именно на таком и побывали. Ярко, весело, талантливо! Огромное спасибо всем, кто его подготовил. Жаль, что в этом году мы переходим в 5 класс, а учитель с нами не перейдет. Мы искренне завидуем родителям и будущим первоклашкам. Успехов тебе, гимназия! Спасибо вам, наш директор и учителя!
Тетяна
1
# 28 Лис, 2018 року у 09:06
Це чудовий навчальний заклад. Мої дітки, які навчаються тут в 6-Б класі і 2-Б, радіють, що навчаються тут. Прекрасні класні керівники-Загорулько Юлія Федорівна та Немко Наталія Олександрівна, дружні класи, чудові гімназійні свята у яких можна проявити свій талант або взяти приклад. Нещодавно Гімназія святкувала свій день народження. Ця подія відбувається у форматі «Передача традицій», коли старшокласники приходять до малечі з різними конкурсами, виставами, презентаціями і вікторинами. Це чудово коли старший може бути гарним прикладом молодшому. А коли це ще й з традиційними солодощами ..... Любимо Гімназію і вдячні, за порядок, який в ній панує, масові заходи і фахових викладачів
Tata
1
# 27 Лис, 2018 року у 20:39
Мой сын закончил гимназию в прошлом году, дочка учится в 4-А классе. И вот на кануне первой сессии хочу еще раз поблагодарить весь педагогический коллектив гимназии во главе с Петрашенко С.Н. за их титанический труд. Вижу, что за годы обучения сыну привиты навыки и умения, необходимые во взрослой жизни. Спасибо нашей первой учительнице Яворской Г.Ф - вы для нашей семьи друг, наставник, гуру! Спасибо Савчук Т.М. за ее вклад в развитие сына! Также, пользуюсь случаем, хочу сказать огромное спасибо классному руководителю, ученикам, родителям 7-В класса за прекрасный урок передачи традиций в классе дочки. Мы и однокласники в восторге!!! Ребята, вы МЕГА КРУТЫЕ!!!
Kate
1
# 27 Лис, 2018 року у 07:48
Спасибо администрации и педагогическому коллективу гимназии за насыщенную позитивом и радостными моментами школьную жизнь учеников. Ежегодная передача традиций и праздники, организаторами которых есть старшеклассники - это прекрасная традиция. Благодаря ей дети умеют взаимодействовать между собой, дружелюбно относится и уважать друг друга. Спасибо большое ученикам 9-В, которые организовали прекрасный праздник для 2-Б в День рождения гимназии! Было весело и интересно, детки в восторге. Огромная благодарность Бабюк О.Л. и Немко Н.А. за Ваши старания ради радостных эмоций наших детей!!!
Ірина
1
# 27 Лис, 2018 року у 06:54
Батьки учнів 2-Б класу висловлюють свою вдячність учням 9-В класу за організацію і чудове проведення свята Передачі традицій в День Народження Гімназії "Академія" . Діткам дуже подобається спілкуватися зі старшокласниками, вони відчувають і себе дорослішими, серьознішими і поважнішими. Вони стають невід'ємною частиною великої чудової, сповненої доброти, щирості і тепла, Родини! Дякуємо адміністрації за підтримку і духовний розвиток наших діток!
Ольга
1
# 27 Лис, 2018 року у 00:38
Дякую гімназії "Академія" за свято для учнів з нагоди Дня народження гімназії! Син - учень 2-Б в захваті від святкової програми, організованої учнями 9-В. Це чудова щорічна традиція, яка об'єднує всі вікові категорії учнів, налаштовує їх на дружбу, взаємодовіру, взаємоповагу і взаємодопомогу. Оксано Леонідівно та Наталіє Олександрівно, дякуємо Вам !!!
T_Akeks
-1
# 26 Лис, 2018 року у 21:29
Vivat Gimnazjum!!! Великe спасибі Бабюк О.Л. та учням 9-В класу за свято для наших другокласників! Море вражень, позитивних емоцій та радощів! Наталіє Олександрівно, дякуємо Вам за знання, якими Ви щедро обдаровуєте наших діток, за терпіння, підтримку та Вашу віддану працю! Дітки Вас дуже люблять, Ви - найкраща!!!
Марина
0
# 26 Лис, 2018 року у 20:45
Попадая в гимназию-попадаешь в праздник детства. Тут всегда тепло, уютно, чувствуется забота о детях. И традиции тут нерушимые! Спасибо всем, кто дарит свое тепло нашим детям. Особенная благодарность Фуртас Майе Анатольевне, классоводу 4-В, за креатив, понимание и доброжелательность. Низкий поклон за мудрость, требовательность и стойкость Светлане Николаевне.
Мария
3
# 26 Лис, 2018 року у 20:40
Як, мама, я дуже переживала, віддаючи сина до школи. Але, ж, протягом 1-го класу мої переживання розвіялись. Мій син зараз щасливий учень 2-Б класу. Дитина із задоволенням навчається. А моє материнське серце спокійне тому, що гімназія не тільки професійно навчає, а й допомагає гідно виховувати діток. Про якість освіти, яку надає гімназія "Академія", говорять рейтинги та результати олімпіад, наукових робіт МАН, конкурсів. А про високий моральний дух говорить - внутрішнє життя гімназії. Міцним підгрунтям навчально-виховного процесу є повага, розуміння, взаємодопомога та дотримання українських родинних традицій. На мою думку, це результат високопрофесійної, мудрої та натхгенної праці директора та педагогічного колективу. Відзначення будь яких свят в гімназії - це незабутні приємні враження та відчуття єдності. Минулого тижня гімназія святкувала день народження і учні старшої школи влаштували свято для малечі. Дякую учям 9-В класу на чолі з Бабюк О.Л.! Ви - неймовірно талановиті і дітки 2-Б були в захваті, їм є на кого рівнятись! Дякую, Вам, Наталіє Олександрівно за Ваш професіоналізм і за турботливе ставлення до діток!!!
Люба
-1
# 26 Лис, 2018 року у 18:51
Хочется выразить сердечную благодарность учителям Гимназии , за их нелегкий и очень нужный труд. В Гимназии у нас учится уже второй ребенок, и всегда дети были окружены заботой и вниманием. Учителя стараются находить к каждому ученику индивидуальный подход, передать детям все знания, которыми обладают сами. Хочу выразить благодарность за праздник Передачи традиций ко дню рождения Гимназии , а именно старшеклассникам которые организовали нашим деткам 2-Б и у старшего 5-Аклассах праздник с квестами, конкурсами и играми. Дети в большом восторге. Спасибо вам большое, ценим вас и уважаем)
TaTa
0
# 26 Лис, 2018 року у 18:19
Протягом багатьох років навчання моїх діток враження незмінні: гімназія "Академія" - найкраща з найкращих. Атмосфера єдності, доброзичливості, взаємоповаги та взаємодопомоги, що панує в гімназії, - мотивує та надихає учнів на успішне навчання. Вкотре, хочу висловити подяку Світлані Миколаївні за те, що в складних умовах сьогодення зуміла зберегти цю атмосферу в стінах гімназії! Дякую Немко Наталії Олександрівні за Вашу неоціненну працю, яку Ви виконуєте з любов'ю! Цьогорічне святкування дня народження гімназії з передачею традицій від старших учнів молодшим - яскравий приклад - єдності нашої гімназійної родини) Дякую класному керівнику та талановитим учням 9-В класу за радість та позитивні емоції, подаровані учням 2-Б класу!
Лариса
1
# 26 Лис, 2018 року у 17:36
Хочу щиро подякувати педагогічному колективу Гімназії "Академія" за свято Передачу традицій до Дня народження закладу , зокрема учням та класному керівнику 9-в класу, які організували чудовий захід з різноманітними конкурсами, квестами та іграми для учнів 2-б класу ( класовод Немко Н.О.).Наші дітки отримали від старшокласників масу позитивних емоцій, вражень і звичайно нових знань.Діти грали цікаві ігри, чаювали і отримали медалі, які були для них надзвичайно цінними. Дітям дуже сподобалося свято. Дякую дуже за гарну підготовку та позитив, який отримали наші діти в цей день.
Лариса
0
# 26 Лис, 2018 року у 17:35
Хочу щиро подякувати педагогічному колективу Гімназії "Академія" за свято Передачу традицій до Дня народження закладу , зокрема учням та класному керівнику 9-в класу, які організували чудовий захід з різноманітними конкурсами, квестами та іграми для учнів 2-б класу ( класовод Немко Н.О.).Наші дітки отримали від старшокласників масу позитивних емоцій, вражень і звичайно нових знань.Діти грали цікаві ігри, чаювали і отримали медалі, які були для них надзвичайно цінними. Дітям дуже сподобалося свято. Дякую дуже за гарну підготовку та позитив, який отримали наші діти в цей день.
Oksana
0
# 26 Лис, 2018 року у 16:40
Дякуємо адміністрації Гімназії "Академія" за свято до Дня народження закладу та усім, хто допомагав у реалізації задумів. У нашому 5-Б (клас Савчук Т. М.) було справжнє театралізоване дійство від старшокласників, цікаві ігри, які надовго запам'ятаються діткам! Також у класі пройшло чаювання та дітки розповідали про свої захоплення. Ще раз хочемо подякувати за високий рівень підготовки, креатив та позитив, який дарують нашим діткам до усіх свят Гімназії.
Oksana
0
# 03 Вер, 2018 року у 16:19
Хочу подякувати за організацію свята 1 вересня, наші п'ятикласники ( 5-б, Савчук Тетяна Миклаївна) отримали справжнє задоволення від квесту, оскільки довелося не тільки танцювати та грати, а вирішувати інтелектуальні завдання! Організація на вищому рівні, креативність вище усяких побажань - це була не традиційна лінійка, а свято, яке запам'ятається назавжди! Дякуємо адміністрації за ідею та 11-класникам за чудову реалізацію!
Татьяна
0
# 18 Тра, 2018 року у 22:50
Гимназия «Академия» - это лучшая Школа Киева! «Академия» - это не просто образование, а гармоничное Развитие личности. Большое спасибо всем, кто даёт нашим детям не только знания, но и душевное тепло, материнскую заботу. Спасибо за праздник, который Школа подарила нам, родителям, 16 мая на Спивочем поле! Спасибо всем учителям, администрации, организаторам и хореографам. Отдельное спасибо директору школы Петрашенко Светлане Николаевне и нашему классному руководителю Антоновой Лесе Анатолиевне!
Олеся
0
# 05 Кві, 2018 року у 11:29
Гимназия «Академия» - чудесная школа, куда с удовольствием, уже 5-й год, ходит наша дочь. Даже внешне гимназия отличается от большинства других. Выглядит она прекрасно, территория ухожена, зеленые насаждения радуют глаз. Внутри здание идеально чистое,светлое, современное, попадая в его стены, сразу создаётся хорошее настроение, у детей возникает позитивный заряд, желание получить знания именно здесь - в гимназии. Что касается педагогов, то коллектив подобран очень грамотно, чувствуется профессионализм в подборе кадров со стороны администрации. В частности директор Светлана Николаевна лично уделяет большое внимание этому вопросу, что даёт свои плоды. Наша гимназия регулярно занимает высокие места в рейтинге школ Киева. Мы благодарны нашим прекрасным учителям за обучение нашей дочери. Отдельная благодарность классному руководителю - Юлии Федоровне за бесценный труд, за заботу и уважение к нашим детям. Не задумываясь хотим отдать нашего будущего первоклассника именно в нашу гимназию.
Наталія
0
# 11 Бер, 2018 року у 07:54
Підскажіть ,які вчителі випускають цього року четверті класи.Зорінтуйте ,якщо знаєте хорошого вчителя для першого класу.Буду дуже вдячна.
Irina
0
# 06 Бер, 2018 року у 14:51
В гімназії навчаємось перший рік, вступили до 5-го класу. Відразу звернула увагу на гарний зовнішній вигляд. Відчутно, що скрізь панує порядок та дисципліна (особисто мені, дуже приємно коли навколо все чисте та прибране). Класи охайні, затишні, в них приємно навчатися. В школі є чудова бібліотека, хороша материально-технична база, прекрасний актовий та спортивний зали. Важливим та приємним є те, що в гімназіїї смачно годують. Багато хороших вчителів, які дають тверді знання, вміють організувати навчальний процес, зацікавити та стимулювати дитину до навчання. Велике спасибі нашим педагогам за їх працю та терпіння, особливо нашому класному керівнику 5-го «Д» – Супліченко Ганні Юріївні. Хоча клас у нас новий, вона змогла знайти підхід до дітей, з нею наші діти відчувають себе особливими та найкращими. Дуже вдячна директору гімназії - Петрашенко Світлані Миколаївні за іі працю: створення чудової атмосфери та умов для навчання.
Татьяна
0
# 03 Бер, 2018 року у 22:23
Добрый день. У меня ребенок учится в гимназии "Академия" с первого класса. Сейчас мы уже перешли в 5-Б класс. Ни разу мы не пожалели, что учимся в этой Гимназии. С каждым годом и каждым классом все интереснее и познавательней. Дочь в восторге от преподавателей старшей школы. Говорит о них только хорошие слова. Спасибо большое классному руководителю-Юлии Федоровне за то, что она стала не только хорошим наставником но и прекрасным другом. Дети с удовольствием бегут в школу, ездят на экскурсии, принимают участия в разных школьных мероприятиях. Второго своего ребенка отдавала сюда в первый класс даже не задумывалась.
Дарья
0
# 27 Лют, 2018 року у 10:54
Мы поступили в гимназию в 5 класс. Сдали экзамены и поступили. Не могу сказать, что с 1 по 4 мы учились в плохой школе, она также была специализированной с поступлением через экзамены. Но уровень гимназии Академия нас приятно удивил. Тут действительно требуют ответственно относится ко всему, что касается учебного процесса. Ученики, учителя, администрация - все честно работают и получают результат. Я очень рада, что мой ребенок с детства понимает эти простые истины и находится в окружении людей, которые живут по таким нужным в наше время правилам. Спасибо Светлане Николаевне за дисциплину и организацию учебного процесса, за насыщенную интересную школьную жизнь наших детей, за замечательный коллектив педагогов!
Ольга
0
# 05 Лют, 2018 року у 21:47
В Гімназії регулярно проводяться Гімназійні Години. Дякую дітям та вчителям за їх підготовку. Навіть я - доросла людина, узнаю багато нового та цікавого під час них!
Инна
0
# 02 Січ, 2018 року у 17:21
А чи знаєте Ви якими були школи та уроки у стародавньому Києві? А от учні 5-В класу гімназії Академія знають. Все це дякуючи нашому класному керівникові Анні Олександрівні, яка знайшла та запропонувала дітям здійснити таку незвичайну подорож у часі – відвідати «Урок у стародавній школі». Ця захоплююча пригода наприкінці 2017 року, перед зимовими канікулами, дуже вразила наших дітей. Дякуючи «уроку у стародавній школі» діти взнали безліч цікавих історій про стародавню київську школу, навчились писати гусячим пір’ям та чорнилами, навчились читати старовинну абетку, написали незвичайний диктант, який сподобався навіть тим, хто ненавидить писати диктанти та провели магічний ритуал з розгадуванням імені кожного учня за допомогою старовинних літер. Анна Олександрівна, дякуємо Вам за те, що знайшли та запропонували дітям таку незвичайну цікаву екскурсію.
Анна
1
# 13 Гру, 2017 року у 10:56
Дякую курівництву гімназії за чудове свято "Посвята в школяри", яке відбулося цієї осені в нашому 1А класі. Організація свята була на дуже високому рівні, що одразу формує розуміння рівня закладу. Обидві частини свята були не забутні та подарували нам батькам, бабусям та діткам причудові ємоції та яскраві спогади :-)
Галина
2
# 03 Гру, 2017 року у 19:59
дякую гімназіі за дбайливе ставлення до дітей, особливо нашій першій вчительці - Педагогу Немко Наталі Олександрівні. за те, як Ви любите наших дітей, розвиваєте і даєте кожній маленькій особистості шанс на самовираження. найцінніше - це жага до знань, що Ви передаєте, і повага до кожного маленького громадянина. ми-батьки дітей, що навчаються,у 1-Б - щасливчики! здоров"я Вам і наснаги!
Ирина
2
# 03 Гру, 2017 року у 19:45
Первый класс - это всегда волнительно и для детей и для родителей...но хочется сказать, что в гимназии Академия все организованно настолько хорошо, что волнения у нас только приятные. За такой короткий срок наши дети не только втянулись в учебный процесс, но и нашли друзей и действительно (!!!) ходят в школу с удовольствием. Хочется выразить глубокую благодарность нашей учительнице, Лесе Анатольевне, за творческий подход к работе, за чудесный праздник Посвящения в первоклассники, который вы с детьми подарили нам!
Татьяна
1
# 03 Гру, 2017 року у 12:25
Протягом десяти років , враження незмінні: гімназія "Академія" - найкраща з найкращих!!! Дуже важливим для сучасного суспільства є виховання молодого покоління у найкращих українських сімейних традиція. Благославляти дитину у світ знань, тримаючи над її голівонькою вишитий рушник, - дуже зворушлива і неповторна мить. Посвята у першокласники - це дійсно прекрасне свято! Дякую, Світлано Миколаївно, що зуміли зберегти в нашій гімназійний родині ці неповторні українські традиції; згуртувати в одну сім'ю дитячий, педагогічний та батьківський колективи гімназії; зуміли зробити так, що основним підгрунтям навчально-виховного процесу в гімназії - є взаємоповага, взаємодопомога, взаємодовіра та взаєморозуміння. Велика подяка педагогічному колективу за професіоналізм та неоціненну працю, яку Ви виконуєте з любов'ю. Низький уклін нашій першій вчительці - Немко Наталії Олександрівні. Немко Н.О. - саме та перша вчителька, перший наставник і порадник, любов до якої зберігається в серці протягом усього життя!
Сергей
1
# 03 Гру, 2017 року у 10:39
Спасибо Гимназии за идею праздника Первокласников. Так трогательно и душевно смотреть на деток. Классный праздник в классной школе. Спасибо классному руководителю 1-Б класса Наталье Александровне, что смогла легко и просто найти общий язык с детками, за сложенность и дружелюбие детского коллектива.
Таня
1
# 03 Гру, 2017 року у 10:38
Хочу выразить огромную благодарность классному руководителю 1-Б класса гимназии Наталье Александровне за то, что она чудеснейший человек, очень хороший и мудрый педагог и прекрасный друг для наших деток. За то, что мой сын любит, не боится ходить в школу. За то, что всегда говорит про неё только хорошие слова. Спасибо за прекрасный праздник Посвящения в первоклассники / он был незабываемым! Эта традиция гимназии ну осень большого уважения заслуживает . Спасибо всем, кто принимает участие в таком нужном деткам мероприятии.
Наталія
1
# 03 Гру, 2017 року у 01:35
Сподобався цей сайт за питання, що стоять в опитуванні. На всі питання дала максимальну оцінку. Зараз мій син навчається в 1-Б класі гімназії «Академії». Щирим серцем вірю, що дам таку саму оцінку і по закінченню моїм сином 11 (чи 12!!!) класу, бо те що я відчуваю, спостерігаю, чую заходячи в школу, спілкуючись зі своєю дитиною, класним керівником, співробітниками школи, не залишає сумніву, що: - школа турбується про кожну дитину-учня Гімназії (харчування, стан кімнат, тощо); - керівництво і вчителя поважають і люблять кожну дитину-учня Гімназії і знаходять до неї особистий підхід, який дозволяє розкрити дитину (це вищій рівень відданості роботі, і не про які матеріальні цінності навіть мови чи думки не має) - вчителя дають високий рівень знать всім учням і приділяють увагу кожному. Нещодавно у нас була «Посвята в першокласники». На святі була атмосфера любові, добра, вірності традиціям гімназії і України. Мабуть кожна людина, що була присутня на цьому святі, полюбила Гімназію «Академія» і стала складовою частинкою тої духовності, що випромінювалась на святі. Звичайно це заслуга керівництва і вчителів, за що їм низькій уклін.
Мария
0
# 02 Гру, 2017 року у 22:29
Дякую адміністрації та педагогічному колективу гімназії "Академія" за чудове свято "Посвята в першокласники"!!! Все, як завжди, на найвищому рівні! В теплій, сімейній, дружній атмосфері, зі збереженням найкращих українських традицій. Велика щира материнська подяка першій вчительці сина - Немко Наталії Олександрівні за натхненну працю, любов і турботливе ставлення до наших діток!
Ірина
1
# 02 Гру, 2017 року у 13:58
Дуже хотіла віддати свою дитину до навчального закладу із своїми традиціями, учні якого не лише демонструють прекрасні знання при вступі до ВНЗ, а також знаходять чудове середовище для розвитку своїх творчих здібностей та ходять із задоволенням. А це велика заслуга адміністрації гімназії, завданням якої є створити максимально сприятливі умови адаптації першокласників до навчального процесу. А також першого вчителя 1-Б класу Немко Наталії Олександрівни, яка за лічені місяці не лише зуміла навчити дітей писати, читати, рахувати, але й згуртувати 32 учні-непосиди у єдину команду. Досягнуті результати було блискавично продемонстровано на святі посвяти у першокласники, де діти чудово співали, сучасно танцювали, а батькам була дана нагода зануритись у дитинство та виступити на шкільній сцені, а потім душевно вислати початок навчального шляху своїх дітей батьківським рушником. Чудові традиції, гарні результати та прекрасна навчальна атмосфера, дякуємо Вам, так тримати!!!
Оксана
0
# 02 Гру, 2017 року у 13:45
Безумно рада, что моя дочка, попала в класс Антоновой Леси Анатольевны (1-В) гимназия "Академия". Вы- вторая мама, для наших деток, профессионал своего дела и очень хороший человек. Праздник, посвящение в первоклассники , был проведён на высшем уровне! Спасибо Вам, всем кто принимал участие в организации этого мероприятия и администрации школы. С нетерпением ждём новых праздников) и гордимся нашей гимназией.
Александр
0
# 01 Гру, 2017 року у 17:02
Прежде всего, хочу поблагодарить классного руководителя 1 –В класса Антонову Лесю Анатольевну. Таких замечательных педагогов очень мало в наше время и нам очень повезло, что нашим детям в жизни встретился такой человек! Это не только учитель, который учит своему предмету, это Педагог с большой буквы. На празднике Посвящение в первоклассники получили массу положительных эмоций. Надеемся, что и в дальнейшей своей школьной жизни они также лихо будут преодолевать все препятствия. Родители тоже молодцы приняли активное участие в организации праздника. Я очень доволен гимназией «Академия» и нашим учителем. Так держать
Оксана Главацкая
0
# 01 Гру, 2017 року у 09:29
Безмерно благодарна нашей замечательной первой учительнице, педагогам музыкального и хореографического искусства, завучу по внеклассной работе, директору и всему педагогическому коллективу гимназии Академия за чудесный, очень трогательный и светлый праздник, который они подарили нашим деткам и всем семьям при посвящении в первоклассники. Я из тех родителей, которые с удовольствием сами поучаствовали в сценке и получили огромный заряд позитива на весь предстоящий учебный год. Мы надеемся, что в будущем будем иметь возможность проводить подобные праздники для всей семьи регулярно, чтобы в памяти наших детей школьные годы были одним из лучших событий в жизни
Ирина
0
# 01 Гру, 2017 року у 00:27
До сих пор нахожусь под впечатлением от концерта наших любимых деток, 1-В класса! Хочу сказать большое спасибо нашей учительнице, Лесе Анатольевне , за ее труд , терпение и креативность! Нашим талантливым родителям, за бесподобный спектакль! Руководству гимназии «Академия», за высокий уровень организации посвящения наших деток в первоклассники! Вы нам подарили красивый, трогательный и душевный праздник!
Таня
0
# 30 Лис, 2017 року у 22:16
Ми тільки пішли в 1 клас, але нам дуже подобається початок-дружний та веселий.Класний керівник Леся Анатоліївна це, як в дитячій пісні "найкраща в цілім світі перша вчителька моя".Дитина йде до школи із задоволенням.Дуже сподобалося свято"посвята в першокласники".Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу за теплу сімейну атмосферу, що панує в школі.
Аліна
0
# 30 Лис, 2017 року у 18:03
Дуже вдячні директору гімназії "Академія" Петрашенко Світлані Миколаївні за створену чудову атмосферу та звичаї у нашому навчальному закладі, яких дотримуються щорічно! От і ми мали нагоду взяти участь у одному з чудових та незабутніх свят - Посвята в першокласники!!! Це сімейне свято сповнене любов'ю, теплом та добротою!!! Особлива подяка класному керівнику 1-В класу Антоновій Лесі Анатоліївні за підтримку та допомогу. Дякуючи їй, ми мали прекрасний, надзвичайно позитивний сценарій. А також окреме спасибі бакькам-акторам та всім іншим, хто брав активну участь у підготовці свята. Всі залишилися задоволені!!!
Наталія
0
# 30 Лис, 2017 року у 13:14
18 листопада в гімназії "Академія" відбулося чудове свято - Посвята в першокласники. Хочу висловити щирі слова подяки організаторам та учасникам цього прекрасного дійства, яке є традицією гімназії. Зокрема класному керівнику нашого 1-В класу Антоновій Олесі Анатоліївні (чудовий сценарій вистави батьків!), завучу Вікторії Анатоліївні, хореографу, музичному керівнику, а також старшокласникам за участь у програмі. Особлива подяка директору Петрашенко Світлані Миколаївні за проведення урочистої частини, теплі слова та настанови дітям та батькам. Ще раз переконуємося, що наша школа - найкраща!
Наташа мама
0
# 30 Лис, 2017 року у 10:37
Гімназія «Академія» чудове місце для дітей, батьки яких ставлять високи вимоги до навчального закладу, де їхні діти навчаються, соціальзуються, харчуються і проводять більшість часу. Доглянута територія, світлі чисті затишні класи, порядок і дисципліна, у моїх дітей чудові викладачі (і це не перебільшення) -тому я спокійно залишаю дітей. І дуже тішить те, що вони з радістю й охотою туди йдуть! Окрема вдячність адміністрації гімназії за організацію тематичних свят і виставок, де беруть участь як діти, так і їх батьки (які цікавляться життям своїх дітей)! Персонального дякую вчителям двох моїх дітей - Людмилі Іванівні 4-А і Лесі Анатоліївні 1-В. Вчителі з великої літери! Шана Вам і любов Наша і наших дітей)))
Оксана В.
0
# 30 Лис, 2017 року у 10:21
Повністю підтримую. Ми в гімназії навчаємось другий рік, здали вступні іспити до 5 класу. Порівнювати нам є з чим і все не на користь ЗОШ, в якій навчались в молодших класах. В гімназії завжди чисто, в столовій гарно годують дітей (в старій нашій школі дитина за ці ж гроші все повертала назад, їсти то було нереально). Дітки охайні, в шкільній формі. Я дуже задоволена, це є реальна економія моїх коштів, бо звичайного одягу б не вистачало: то новий светр, то спідничку одну, другу... Гроші здаємо лише на потреби класу, восени та весною на екскурсію, якщо дитина їде, та на подарунок (книга) дитині на день народження. Класи просторі, світлі, меблі нові. Навчатися можливо декому і заважко, але хто хоче вчитись, то тут є усі умови. Я дуже задоволена, що моя дитина мала здібності та вступила в гарний навчальний заклад.
Андрей
1
# 29 Лис, 2017 року у 21:06
раздник Посвящение в первоклассники прошел замечательно. Детки выступали отлично, а как родители старались. Спасибо администрации гимназии за хорошо организованное мероприятие. Это занимаем очень много сил и времени. Мы из 1-Г. Мой сын с удовольствием ходит в гимназию. Спасибо,Ирине Романовне, за Ваш труд.
Наталья
1
# 29 Лис, 2017 року у 14:07
огромное спасибо гимназии Академия за душевный праздник, за уютную атмосферу и за чудесную, любимую Первую Учительницу! Ирина Романовка, спасибо Вам огромное за ваш труд и любовь к нашим детям!!!!
Natalia
0
# 29 Лис, 2017 року у 11:02
Хочу привітати 1-Г клас з чудовим святом "Посвята в першокласники"! Велика подяка всьому педагогічному колективу гімназія "Академія" за проведення цього прекрасного свята на високому рівні! Величезне спасибі нашій дорогій вчительці Ірині Романівні, яка з любов`ю ставиться до кожного з діток! Окрема подяка батькам, які знайшли час і подарували казкову виставу, дуже сучасну, креативну та повчальну!!!
Natalia
0
# 29 Лис, 2017 року у 10:43
Мій син навчається в гімназії в 1-Г класі, та до школи йде з великим задоволеням!
Тетяна
0
# 29 Лис, 2017 року у 09:29
Велике Дякую дирекції школи, педагогічному колективу, Ірині Романівні за прекрасне свято Посвята в першокласники. Організація на високому рівні. Є з чим порівняти. Здорова, дружня атмосфера. Головне- дитина іде в школу із задоволенням.
Марина
0
# 28 Лис, 2017 року у 22:09
Хочется поблагодарить гимназию "Академия" за чудесный праздник - "Посвята в першокласники"! Ребенок счастлив и всем рассказывает, что теперь он настоящий первокласник. Насыщенная программа, академические шапочки, подарки, рушники...Но главное - это атмосфера, которую здесь создают каждый день. Ребенок бежит в свой 1-Г к "моей Ирине Романовне" И вы бы слышали сколько нежности в этом слове "моей".
Володимир
0
# 28 Лис, 2017 року у 20:21
Чудове свято посвяти в першокласники відбулося в нашому 1-Г 18 листопада! Відмінна організація, чудова постановка (як батьків, так і дітей). Особлива подяка вчительці - Ірині Романівні! Діти Вас люблять і шанують!
Наталія
0
# 28 Лис, 2017 року у 20:11
Пройшло свято посвяти у гімназисти. Хочу і мушу залишити свої враження. Це найкращий та чудовий заклад Києва! Велика дяка та вшанування адміністрації гімназії «Академія» та особисто директору. В наш час зберегти такий заклад – це велика робота. Мій син кожен день згадує це свято. Спасибі вам велике від щирого серця.
Неля
0
# 22 Лис, 2017 року у 18:00
18.11.2017 в iдбулося свято для наших першачкiв "Посвята в першокласники 1в клас ".Хочу всiх привiтати з i святом :наших дiток,класного керiвника Лесю Анатолiiвну та батькiв.Це було неперевершено,незабутньо.Спасибi Гiмназii "Академii"за такi свята,тому що для кожноi дитини це дiйсно свято,в якому вони приймають участь та стають вiдповiдальнiшими,згуртованiшими,дружними.Дуже красиво коли дiтки одягненi всi в форму.
олег
-3
# 17 Чер, 2017 року у 16:13
Там на жаль вже всі списки були погоджені. Не дивуйтесь - авторитарно-корупційна схема диктатури на чолі з директором. Не принижуйте свою дитину.
Руся
-3
# 02 Чер, 2017 року у 06:47
На жаль, не той заклад, де дійсно люблять дітей. Вступали до 5 класу. Оцінка 7 лише за неправильна перше завдання, з української мови 10 лише за крапку не поставлену. Будемо апелювати до Міністерства.
Ірина
3
# 27 Тра, 2017 року у 21:41
Мої враження напротязі 6 років щодо нашої гімназії залишаються незмінними - дуже гарний навчальний заклад. Наш клас просторий і чистий, класний керівник Олена Миколаївна - чудова людина, діти просто пишаються нею! Директор - европейського рівня, сучасна та гарний керівник, завжди все вчасно, цікаво та круто. Школа це те місце, де твоя дитина проводить багато часу і дуже класно, що тут на високому рівні не тільки навчання, а й розваги, екскурсії. В класах панує дружба - це головне!
Наталія К.
0
# 27 Тра, 2017 року у 16:40
Величезне спасибі за цікаву і пізнавальну екскурсію до Канева і відвідування національного Шевченківського заповідника, на території якого знаходиться музей поета і пам'ятки культурної спадщини. Діти дізналися багато нового, цікавого і унікального, а з висоти Тарасової гори - національної святині українського народу і місця поклоніння пам'яті видатного поета, побачили дивну панораму і насолодилися надзвичайними видами могутнього і чарівного Дніпра. Поїздка залишила яскраві і незабутні враження!...
Юлія Б.
2
# 27 Тра, 2017 року у 15:27
Тим, хто сумнівається: віддавати свою дитину до гімназії чи ні, бо різні, знаєте, відгуки пишуть на різних сайтах. Не сумнівайтесь. Тут вашій дитині буде комфортно. Світла, доглянута, красива школа, з першого кроку відчуваєш, що тут є справжній господар - директор гімназії Петрашенко С.М., яка реально дбає про хорошу робочу атмосферу у своєму закладі. Хто б що не говорив, не писав, а таких зараз чимало, на жаль. Ми вже закінчили 6 клас, тому можемо впевнено сказати, що педагоги - профі, дають учням та вимагають від них знання. У нашому класі 13 відмінників. І високі рейтинги гімназії свідчать багато про що. Щодо того, що тут вимагають гроші, як дехто пише, це - "брєд", збираємо з батьками лише на поточні класні потреби - екскурсії, маленькі подаруночки для дітей на ДР - не більше, ніж у інших школах, або й менше. Діти люблять свою школу і ніхто не уявляє вчитися десь в ішому закладі. У школі порядок, чистота, хороша атмосфера, ти спокійний за свою дитину - ніхто не образить і скривдить. Зовнішньому вигляду учнів надають особливу увагу - діти змалечку звикають виглядати охайно і тримають високу марку. І якщо хтось вважає, що носити щодня лише білі сорочки є проблемою для мам, повірте мені - абсолютно ні. А позакласна робота - це цікаво і дітям, і батькам, і це не потребує якихось понадзусиль, а діти отримують справжнє задоволення і позитивні емоції. Цікаві екскурсії, гімназійні години, різноманітні тематичні свята - це все формує у дітей почуття колективізму, як би не пафосно це звучало, взаємодопомоги, відповідальності, поваги одне до одного. Шановні батьки, не сумнівайтесь. Ви і ваша дитина не пошкодуєте, що навчатиметесь у гімназії "Академія".
Ксения
0
# 23 Тра, 2017 року у 17:32
Поздравляю с выпускником) А где выпускной будете отмечать, подскажете? А то мы недавно в этом районе, а дочь тоже старшеклассница, присматриваем вот )
Татьяна
2
# 18 Тра, 2017 року у 18:51
В гимназии "Академия" работают прекрасные учителя. Классоводы начальной школы становятся вторыми мамами нашим детям. Они не только дают знания, они находят подход к каждому ребенку. Они всегда выслушают и поддержат ребенка. Маленькие дети очень хорошо чувствуют людей. Мой ребенок с удовольствием ходит в школу и всегда хорошо отзывается об учителе.
Оксана
1
# 17 Тра, 2017 року у 21:20
Старший сын в этом году заканчивает 11й класс. Желаю ему и всем выпускникам этого года отлично сдать ЗНО и поступить в желаемые ВУЗы! Как показывает статистика предыдущих лет, наша Гимназия дает высокий уровень знаний. Что еще очень важно для любого родителя: пока ребенок в Гимназии - он в полной безопасности. Большое спасибо педагогическому коллективу и директору за каждодневный труд, знания и эмоции, которые они дарят нашим детям. Поэтому, у меня даже не возникло вопроса, куда отдавать младшего ребенка в 1й класс.
Ольга
0
# 17 Тра, 2017 року у 07:01
Абсолютно согласна с Алисой. но это касается не только МАН, но и ЗНО. И жто подтверждают высокие достижения детей олимпиадах, МАН, ЗНО.
Алиса
0
# 11 Тра, 2017 року у 19:07
Все учащиеся гимназии "Академия" с 7 по 11 класс принимают участие в работе МАН. Каждый ребенок может проявить свои способности и талант. Сначала дети учатся правильно оформлять, находить информацию для реферата, в старших классах проводят исследования, учатся делать выводы. Учителя гимназии руководят этой работой, подсказывают, дают ценные советы. Все мы знаем, как тяжело впервые написать курсовую. А для выпускников гимназии это не составляет особого труда, их уже научили этому в старших классах . Гимназия приучает ребенка трудиться и это поможет ему в жизни.
Татьяна
0
# 09 Тра, 2017 року у 15:04
Гімназія "Академія" дійсно заслуговує тільки найвищих оцінок. Порівнюючи гімназію з попередньою школою моєї дитини, можу сказати, що гімназія набагато виграє в позитивному плані: високий равень знань, професйні та чуйні вчителі, матеріальне забезпечення, чистота і, звичайно, краса , яку створили навколо школи. Дякую Вам, працівники гімназії, за вашу роботу!
Алёна
0
# 08 Тра, 2017 року у 20:12
Согласна с Ксенией и Марией. Дисциплина в гимназии на высшем уровне. Но это - ежедневная работа всех педагогов и руководства. В гимназии нет ни одного безразличного человека. Поэтому и дети так себя ведут. И очень радует то, что если знаешь, что ребенок в школе, переживать нечего, можно спокойно работать. А если вдруг что-то происходит, то все сразу реагируют. Я имею ввиду, если ребенок плохо себя чувствует или упал. Классный руководитель, медсестра, врач - все на своем месте. Помощь оказана, родители оповещены. Спасибо Вам за заботу о наших детях.
Ліна
0
# 07 Тра, 2017 року у 15:51
Дякую адміністрації та вчителям гімназії за постійну турботу про дітей. Ви не тільки робите свою роботу, а й вкладаєте у неї всю свою душу і весь свій потенціал. Діти це помічають і з часом праця ваша приносить плоди. Пишаємося здобутками наших дітей, віримо у світле майбутнє їх! Гімназія це навчальний заклад нового типу, в майбутньому всі школи мають ставати схожими на неї. Час відійти від радянської системи примусу и зубріння та по-новому поглянути на процес навчання, що вже стільки років успішно робить "Академія".
Екатерина
0
# 05 Тра, 2017 року у 23:55
Гимназия "Академи" заслужила положительных оценок, уже только по тому, что соответствуют своему имени по внешним критериям, согласитесь на сегодняшний день у нас по Украине не так много школ, а тем более гимназий, которые хотя бы приблизительно имеют такой внешний вид, я уже не говорю о "внутренностях" заведения. А как говориться встречаем по -одежке ....
Мария
0
# 05 Тра, 2017 року у 18:42
Согласна с Ксенией на все 100. Кроме того, даже если ваше чадо случайно потеряет телефон или еще что-то, то можно спокойно потом это найти на вахте или в том месте, где наши дети-растеряши оставили. Как приятно, что в гимназию отбирают таких воспитанных и честных деток!!! Жаль, что перестали отбирать по конкурсу. Считаю, что вступительные экзамены должны быть!!!!
Ксения
0
# 04 Тра, 2017 року у 19:52
В гимназии "Академия" мне нравится дисциплина. Приводя ребенка в школу, я знаю, что моего сына не оскорбят, не побьют, у него ничего не отнимут. В стенах гимназии не курят, не пьют, не употребляют наркотические средства, не обижают тех, кто младше. Я спокойна за жизнь и здоровье своего ребенка, а это главное.
Елена
0
# 03 Тра, 2017 року у 19:31
Гимназия "Академия" это прекрасная школа, одна из самых лучших не только в Киеве, но и в Украине! Уровень образования высокий, учителя хорошие, высококлассные профессионалы своего дела. В самой гимназии всегда чисто и уютно.
Женя
0
# 02 Тра, 2017 року у 20:12
Ми довго шукали навчальний заклад, який відповідав би усім наших запитам. Врешті-решт зупинили свій вибір на гімназії. Зараз минуло вже 5 років і ми розуміємо що зробили вибір правильно. Ця гімназія є одним із найкращих навчальних закладів не тільки міста, а й країни. Якщо бажаєте своїм дітям добра, зробіть вірний вибір.
Ірина
0
# 28 Кві, 2017 року у 15:11
Спасибі гімназії за її роботу. За турботу про наших дітей. За те, що стільки тепла і турботи Ви вкладаєте в "наше майбутнє".
Валерия
0
# 27 Кві, 2017 року у 21:42
Хочу выразить слова благодарности педагогическому составу школы "Гимназия Академия", благодаря этим людям, я получила зеленый билет во - взрослую жизнь, учителя здесь действительно становятся родными людьми, которые переживают за своих учеников и вкладывают душу в каждого...Это очень важно, ведь взаимопонимание между учеником и педагогом это уже 50% успеха. "Академия" действительно родной дом...
Сніжана
0
# 26 Кві, 2017 року у 19:28
Стосовно чистоти. Кожен ранок, коли веду свою крихітку до гімназії, не можу не милуватися красою клумб. Ви лише погляньте на альпійські гірки, на кущі барбариса, а ялинки біля зимового входу - це ж просто ейфорія!!! Як приємно, що багато мам із дитячими візочками приходять до гімназії на прогулянку, що перетворює цей заклад на справжню ДИТЯЧУ КРАЇНУ, де чутно сміх, де навколо краса й затишок! Спасибі Світлані Миколаївні за це диво!
Наташа
0
# 25 Кві, 2017 року у 16:30
Гімназією "Академія" задоволена. Викладачі майстера своєї справи.Велика подяка керівництву гімназії ,а також нашому класному керівнику Катерині Миколаївні.Також діти з радістю згадують свою початкову школу та вчителя Тетяну Олексіївну. Рекомендую цей заклад ,як такий що піклується про своїх учнів.
Арина
0
# 24 Кві, 2017 року у 20:16
В гимназии преподают учителя профессионалы.Дети дружны ,помогают друг другу.Особая благодарность классному руководителю Бояриновой Катерине Николаевне.Не смотря на то что она молодой специалист,преподает свой предмет на высоком уровне. А мы,родители благодарны за заботу и поддержку к нашим детям . Благодарны и руководству школы за понимание во многих вопросах.
Анна
1
# 19 Кві, 2017 року у 21:37
Нещодавно в нашому класi вiдбулося свято приурочене до Великодня, ми запросили друзiв, так вони вже тиждень розповiдають як iм сподобалось, i сказали що дитину свою вiддадуть тiльки Потопляк Галинi Богданiвнi. А нам вже пощастистило натрапити на такого Вчителя.
Olga
1
# 19 Кві, 2017 року у 19:01
Хочу подякувати нашому класному керівнику Оксані Леонідівні Бабюк за її професіоналізм, чуйність, душевну теплоту, терпіння, невичерпну енергію. Вона створює в класі, де навчається мій син, дружню та затишну атмосферу. Навчає підлітків думати і діяти самостійно, а також нести відповідальність за свої вчинки. Допомагає дітям навчитися бути справжніми людьми, формує в учнях моральні, етичні та соціальні цінності. Оксана Леонідівна тактична, ввічлива, уважна з батьками. В будь-який час готова вислухати, дати добру та розумну пораду. Культурні заходи та екскурсії, які проводились за її ініціативи, здружили не тільки дітей, а й батьків. У нас склалися теплі відносини. Нам неймовірно пощастило з таким чудовим Вчителем!
Наташа
1
# 19 Кві, 2017 року у 12:28
Хочу висловити величезну подяку нашому вчителю 2-Б класу Галиночці Богданівні за Великодневе свято!!! Свято було надзвичайним! Все було дуже гарно та неперевершено! Дякуємо Вам за все що Ви робите для наших діток. Ми Вас дуже любимо!!!
Yulia
1
# 19 Кві, 2017 року у 10:03
Гiмназiя "Академiя"-це другий рiдний дiм для наших дiтей.Тут вони отримують не тiльки знання,а й життевий досвiд ,розумiння й пiдтримку.Мiй син уже в сьомому класi. Я згадую його першачком,таким енергiйним та непосидливим бешентником.Тому ми з особливою ретельнiстю вiдносились до вибору школи.Саме в гiмназii"Академii " правильный пiдхiд до виховання дитини та зацiкавлення до знань.Дбайливе ставлення до здоровя дiтей,-обовязковi прогулянки на свiжому повiтрi,iдеальна чистота в кабiнетах,зручна шкiльна форма.Ми дуже вдячнi всьому педагогiчому колективу гiмназii за чудово органiзваний учбовий процес.
Ludmila
-1
# 09 Кві, 2017 року у 23:14
Хочу поділитися своєю думкою стосовно Гімназії "Академії". Навчаємося другий рік, і жодного разу не пошкодували, що вибрали цей навчальний заклад. Гарні, чисті, доглянуті приміщення, завжди доглянута територія, світлі та просторі класи, до речі в яких є все необхідне не лише для висвітлення навчального матеріалу, а й для зручного сприйняття його дітьми. Велике задоволення приносить спілкування з колективом гімназії. Тут все як у великій родині, всі щирі, відкриті, завжди підкажуть та допоможуть. Діти разом із учителями проводять чудові родинні свята, де розкривають з кожним разом свої нові таланти, проводять цікаві та веселі екскурсії. Все це лише об'єднує наших діточок та робить відповідальними. Щиро вдячні усьому колективу Гімназії "Академія" за сумлінну працю. Особлива вдячність Фуртас Майї Анатоліївні в чиї руки два роки тому ми відали наших діточок. Директору Петрашенко Світлані Миколаївні велика вдячність за добру організацію навчального процесу, про що свідчать рейтинги кращих навчальних закладівУкраїни.
Ирина
0
# 09 Кві, 2017 року у 19:05
Гимназия "Академия" это отличная школа! Уровень образования там на высоте, учителя хорошие, условия замечательные ! Те, кто учатся там, безусловно поддержат меня! Моя старшая дочь окончила гимназию два года назад, а сейчас тут учится во втором классе мой сын. Если вы ищете школу, из которой ваш ребенок выйдет воспитанным и с высоким уровнем знаний - вам туда :D
Тетяна
2
# 07 Кві, 2017 року у 16:18
Моя донечка навчається у 2В класі. Наша найулюбленіша вчителька - Фуртас Майя Анатоліївна. Чудова людина і чуйний педагог. Знайшла підхід до дитини. Дочка із задоволенням іде до школи, а це дуже для нас важливо, оскільки зацікавити дітей та мотивувати на навчання дуже важко. Уроки креативні і цікаві завжди! Дякую керівництву гімназії та нашим вчителям!
Дар'я
1
# 05 Кві, 2017 року у 11:24
Навчаюся в гімназії вже 9 рік,тому можу з впевненістю сказати, що нашій рідній "Академії"немає рівних!!! Якість навчання,педагогічний склад,чудові умови для розвитку обдарованих дітей,які прагнуть знань і знають чого дійсно хочуть в житті.В гімназії не тримають насильно, а мотивують на успіх та віру в свої сили!!! Хочу щиро подякувати Раїсі Василівні Пастернак за її підтримку та настанови у навчанні, Ви просто незамінні!!! Світлана Миколаївна Петрашенко разом з усім пед.колективом зробили Дім Науки, в який кожного дня прагнеш іти й отримувати нові та цікаві знання! Що ще можна сказати, коли гімназія "Академія"займає почесне 12місце серед 100найкращих шкіл України, учні відвойовують призові місця в різноманітних олімпіадах та конкурсах... Я пишаюся своєю рідною гімназією і бажаю їй процвітання!!!"Через терни до зірок!"
Дмитро
2
# 04 Кві, 2017 року у 13:34
Перша дитина навчається вже у п`ятому класі, дуже задоволені, що навчаємося у Гімназії Академія. Сподіваюся, що і наша молодша дитина піде навчатися сюди. Дуже вдячний педагогічному колективу за їхню натхненну працю. За даними журналу "Фокус" (№12 від 24.03.2017 року) гімназія "Академія" займає 12 місце серед навчальних закладів України за результатами ЗНО 2016. Пишаємось нашою гімназією!!!
Игорь
1
# 03 Кві, 2017 року у 21:55
После старой школы понял что такое нормальное учебное заведение. Просто небо и земля. Каждый учитель заинтересовал своим предметом, особенно порадовала история и биология, спасибо гимназия "Академия".
Mare
1
# 03 Кві, 2017 року у 16:28
Не могу удержаться от комментария. Учимся в гимназии во 2-В классе у МА. Трудно, но мы знали, что легко не будет. Зато ребенок приучился работать, очень старается. Думаю, эти качества нашему сыну в будущем пригодятся. Очень радует в нашей школе дисциплина и доброжелательный настрой, умение вести диалог и способность учителей находить индивидуальный подход к каждому ребенку. Про чистоту и уровень безопасности говорить не стоит - это видно уже от самых ворот. Спасибо нашей гимназии и ее руководителю - Светлане Николаевне.
Оксана
2
# 03 Кві, 2017 року у 15:14
Дитина ходить до школи із задоволенням. Чудова атмосфера як у класі, так і в школі в цілому. Велика подяка нашому вчителю 3-го класу Король В.М., а також адміністрації гімназії за організацію навчального процесу та, що не менше важливо, культурного виховання наших дітей. Приємно бачити свою дитину щасливою.
Санта
1
# 03 Кві, 2017 року у 08:39
Гимназия-самое лучшее учебное заведение в нашем районе, и не только внешне. Атмосфера, которую создали администрация с учителями, в гимназии и есть ключ к успеху. Здесь развивают не только умственные, а и творческие способности деток. Чего только стоят праздники!!! Наш класс 3-В представлял, на всеобщее обозрение, сказку "Коза-дереза". Общими усилиями:классного руководителя-Валентины Николаевны, хореографов гимназии и конечно же родителей, получился такой ШЕДЕВР, который заслуживает сцены театра!!!!!! Спасибо вам за потраченные силы! Дети получили массу удовольствия от процесса и результата, не говоря уже о взрослых. Больше бы таких праздников в жизни!
Ира
0
# 01 Кві, 2017 року у 22:40
Наша гимназия лучшая!Здесь и науку преподадут ребенку,и петь, и танцевать научат .Чего только стоят праздники в гимназии.Недавно наш 3-В презентовал спектакль "Коза-дереза".Это был настоящий праздник для всех.Спасибо деткам и нашей Валентине Николаевне Король.
Ирина
0
# 30 Бер, 2017 року у 23:45
Уже четыре года мы учимся в гимназии. Сейчас в 4- А. Моему сыну очень нравиться его замечательная школа. Классный руководитель нашего класса Борозенец Алла Леонидовна , в первую очередь, прекрасный, отзывчивый человек и безупречный преподаватель. Ничего кроме слов благодарности и уважения я не могу сказать. Она вкладывает в детей душу. Я и мой ребенок очень довольны нашей школой и учителями.
Анастасия
0
# 01 Кві, 2017 року у 14:12
Подскажите пожалуйста сколько деток было у вас в первом классе?
Оксана
0
# 30 Бер, 2017 року у 21:08
Моя дитина навчається у 4-А класі гімназії. За всі роки навчання не пошкодували про вибір цієї школи. У школі панує дисципліна й порядок, діти отримують хороші знання й виховання. Нам дуже повезло з класним керівником - Борозенець А.Л., яка є вчителем з "великою літери". Вона дуже досвідчений і сильний педагог, яка вміє зацікавити дітей, знаходить підхід до кожного. У той же час, вона вимоглива і об'єктивна . В класі панує порядок і дружня атмосфера. Я вважаю, що високий рівень знань, отриманих завдяки Аллі Леонідівні, забезпечать дітям можливість гарно навчатися і в старшій школі. Особлива подяка нашому директору, Петрашенко Світлані Миколаївні, за весь педагогічний колектив, за створену нею затишну атмосферу у школі, за прекрасні традиції, за чудові свята.
Олена
2
# 30 Бер, 2017 року у 13:47
Бажаємо директору Петрашенко С.М. як керівнику нового типу творчих злетів, натхнення, досягнень і всього найкращого! Дякуємо вчителям за організацію роботи. Спасибі класоводу Борозенець А.Л. за знання і любов до дітей. Всього найкращого і в подальшій роботі.
Светлана
1
# 29 Бер, 2017 року у 21:45
Моя дитина навчається в 4-А класі гімназії « Академія». На сьогодні я не просто задоволена, я щаслива від того, що чотири роки тому ми обрали саме цей навчальний заклад. В гімназії заохочують дітей до високих показників навчання, учні хочуть вчитися і отримувати знання. Це той навчальний заклад, де «відрізнятися розумом» престижно, а не так, як в інших школах, коли хочеш чогось досягти в навчанні, то ти «вискочка» і «зануда». Також позитивним є те, що в гімназії «Академія» багато уваги приділяється творчому розвитку особистості. Всі свята в гімназії проходять на найвищому рівні, діти реалізуються в творчому аспекті і навіть в цьому тримають дуже «високу планку». Взагалі, організаційний і дисциплінарний момент – це досягнення керівництва гімназії. Все і завжди чітко, організовано, продумано. Дисципліна така, що я за свою дитину, коли вона в стінах гімназії, спокійна на всі 100 відсотків. Тут не курять, не ображають молодших, не чутно нецензурних слів в коридорах – інакше будуть швидко вжиті заходи і виключення зі складу учнів гімназії не буде довго чекати. Мало того, навіть на території школи, вже на вулиці, ніхто і ніколи не курить. Всі учні дотримуються правил поведінки. Що стосується складу вчителів, то нам тут дуже пощастило. Наш класний керівник – Борозенець Алла Леонідівна – вчитель від Бога, це професіонал своєї справи, а для наших дітей друга мама. Учні її люблять, поважають, завжди хочуть іти до школи. Якщо отримав оцінку – то вона завжди об`активна і справедлива, якщо якась проблема у дитини – вчитель вислухає і допоможе. Щодо інших вчителів, ми задоволені і учителем англійської мови, Жанною Леонідівною. Вчитель фізичної культури, Мазур Наталія Леонідівна, дуже уважна до кожної дитини, якщо є скарга на біль в руці, нозі…, не залишить без уваги, сповістить медсестру, батьків. Я впевнена, що гарний вигляд гімназії зовні і всередині, гарний учительський склад, дисципліна, організація – це все заслуга директора школи Петрашенко Світлани Миколаївни. Саме ця людина «плекала і ростила» гімназію, як свою дитину. Всі ці роки, саме завдяки їй, гімназія «Академія» має славу однієї з найкращих шкіл міста Києва, на цій людині тримається порядок в нашій улюбленій школі. Ми, як батьки і учні гімназії, дуже вдячні директору за її плідну працю і бажаємо, щоб Світлана Миколаївна займала цю посаду ще довгі-довгі роки. Моя дитина на цей час прагне досягати успіхів у навчанні, брати участь у святах гімназії, у шкільних конкурсах, як наприклад «найкращий читач бібліотеки» - це для мене, як для мами, величезна втіха, якою я завдячую вчительському складу гімназії і, насамперед, директору школи. Я вважаю, що гімназія «Академія» виховує еліту нашої держави.
Олександр
1
# 29 Бер, 2017 року у 18:43
Мы поступили в эту школу с седьмого класса,до этого было две школы очень неплохие,но такого отношения к учителям,ученикам,родителям я не видел нигде.Я считаю ,что министерство образования должно брать пример с таких школ и перенимать опыт у таких директоров,которые в "наше время"сделали из обычной школы ,образцовопоказательную школу нового поколения с дисциплиной,порядком,ремонтом,отношеием и т.д. Если бы у всех было отношение к своей работе,как у Нашего директора,то и в стране все было хорошо. Готов подписаться под каждым своим словом и остаивать в любом месте.
Ольга
0
# 29 Бер, 2017 року у 16:27
Вибирала школу для дитини ретельно і довго. Ходила на дні відкритих дверей. Скажу чесно, була приємно здивована інтер'єром: всюди квіти і картини. Це приємно вражає, особливо після радянських синьо-зелених коридорів. Вдячна нашій адміністрації та батькам, які вболівають за своїх дітей. За 4 роки ні разу не пожалкувала за свій вибір. Дитина обожнює свою вчительку, Борозенець А.Л. Сподіваюся, що і менша дитина буде мати можливість тут навчатися.
Алина
0
# 29 Бер, 2017 року у 13:26
Учимся в гимназии уже почти 4 года. Школа великолепная, всегда чисто убрана. Просторные классы и хорошая мебель создают уют,там приятно находиться всегда. А какие праздники проходят в школе! Это море позитивных эмоций как для деток, так и для родителей. Огромная благодарность всем тем, кто занимется с нашими детками, вкладывая в них и знания, и свою душу. Отдельное спасибо нашему классному руководителю Алле Леонидовне за наш замечательный 4-А.
марта
0
# 27 Бер, 2017 року у 20:58
Мої доньки навчаються у 2 та 5 класі. У березні діти готували Родинне свято. Присутні в залі отримали море позитивних емоцій, мами від щастя плакали, стоячи аплодував весь зал маленьким артистам..., а може і не маленьким, а в майбутньому великим. У гімназії дівчата здобувають не просто академічні знання, а й вчаться бути ЛЮДЬМИ, жити в суспільстві та всебічно розвиватися. Ті хто навчаються, ті знають це дуже добре. А хто сумнівається, куди віддавати вчитися свою дитину....відвідайте таке свято!!!! і ви зробите однозначний вибір - у гімназію Академію. Щира подяка та уклін Мовчуненко Тамарі Гаврилівній 5-Г та Фуртас Майї Анатолівній 2-В. Здоров'я ВАМ та побільше сонячних днів!!!
Анастасия
0
# 01 Кві, 2017 року у 14:14
Сколько деток в вашем классе?
Оксана
0
# 26 Бер, 2017 року у 20:10
Дивились на вихідних сім'єю відео зі свята в 5-Г" Родинне свято". Чудове, щире, чуттєве. Гарний сценарій, підбір пісень і танців. Оформлення залу (за допомогою "родинних дерев" познайомилась не тільки з новими дітьми в класі а й з батьками). Засмучує одне: через одну дитину в гімназії ці свята не проводяться на великій сцені, щоб могли піти всі члени сім'ї. Але тішить, що незважаючи на численні перевірки спровоковані мамою цієї дитини, колектив гімназії ( на чолі з Світланою Миколаївною) такий же професійний і разом з тим доброзичливий до дітей. Я часто кажу дочці, що хотіла б вчитися в гімназії.
Татьяна
0
# 25 Бер, 2017 року у 23:42
Я очень редко пишу какие- то отзывы , но в этот раз не смогла удержаться . 3-В класс, Валентина Николаевна, спасибо Вам огромное за такой прекрасный праздник!!!! Как приятно, что в нашей гимназии есть такие традиции. Это было феерично. Огромная благодарность всем, кто причастен к постановке сказки "Коза дереза": учителям, родителям и , конечно же, нашим деткам. Вы молодцы!
Татьяна
0
# 24 Бер, 2017 року у 23:07
Меня очень многие знакомые спрашивают о Гимназии так как здесь в 4-Б учится моя доченька. Все пытаются выведать какие-то подводные камни и услышать от меня подтверждение о нелепых слухах о ней. Я говорила и мое убеждение за 4 года не изменилось - это самое лучшее учебное заведение в нашей округе. С прекрасным и сильным педагогическим коллективом, с сильным и мудрым директором, с чудесными детками, уютными классами и единством по духу всех нас. Спасибо большое, что вы есть. А сейчас мы все, во главе с детками, идем на каникулы что бы передохнуть, набраться сил и войти в последнюю четверть со светлой головой!!!
Яна
2
# 21 Бер, 2017 року у 21:18
Мы очень долго выбирали школу для своего ребенка и я рада, что мы выбрали именно гимназию Академия. Я довольна педагогическим составом, мы учимся без репетиторов, а это показатель. Первый раз в жизни я видела как все учителя на линейке поют гимн и такой же патриотизм воспитывают в детях. Мой ребенок постоянно рассказывает про природу, животных и даже космос - знания он приносит со школы. Самое главное, что мой ребенок с удовольствием ходит в школу.
Леся
0
# 20 Бер, 2017 року у 17:48
Каждый день смотрю как в нашу Гимназию идут дети, всегда такие аккуратные, культурные и вежливые....Приятно смотреть, когда подрастающее поколение с малых лет впитывает правила человечности, которые тесно переплетаются с правилами поведения в обществе. А эта школа, помимо правил правописания и математических формул, учит еще и этому. Спасибо большое, за то, что вы не боитесь быть такими, так высоко держите планку и не обращаете внимания на всяких злобные высказывания в свой адрес. Мой ребенок получает огромный опыт и колоссальные знания чему я очень рада, как любящая мама.
Тетяна
0
# 19 Бер, 2017 року у 20:01
Мої враження напотязі чотирьох років щодо нашої Гімназії залишаються незмінними - дуже гарний навчальний заклад. Наш клас просторий і чистий, класний керівник толерантна і чудова людина, директор - прекрасна господиня. Школа це те місце, де твоя дитинка проводить багато часу і дуже класно, що тут на високому рівні не тільки навчання. Дякую бібліотекарю за прививання любові до книжки, дякую директору за прививання любові до чистоти і порядку, дякую класному керівнику 4-Б класу за високі і гарні результати дітей у начанні.
Виталина
0
# 18 Бер, 2017 року у 22:35
Мой ребенок учится в гимназии. Очень довольны и я и ребенок. Ни разу не пожалели о выборе. Школа отличная. Обучение, дисциплина, праздники - все супер. В школу приятно зайти. Всегда чистота и порядок. Педагогический состав хороший. В этой гимназии есть то, что называется корпоративной культурой. Ниже Анжелика спрашивала о учителях младшей школы, которые будут набирать деток в 2017 году, смело могу сказать, что все учителя хорошие, и , поверте, это без преувеличения. Смело ведите сюда ребенка. Не пожалеете!
Сергей
0
# 18 Бер, 2017 року у 19:23
Гимназия отличная, мой ребенок ходит в 4 класс с удовольствием, особенно нравится классный руководитель Наталия Александровна. Всего в меру и дисциплины, и требований и творческого развития. А кому что то не то или не нравится здесь, то идите в другую школу, Слава Богу их в Святошинском раене хватает. Надоело слышать плохие отзывы, не нравится - уходите, никто не держит. Отдельная благодарность директору за созданную атмосферу.
Ирина
0
# 18 Бер, 2017 року у 09:44
Хочу выразить свою благодарность администрации гимназии. Ниже много пишут о прекрасном учительском коллективе, хорошем состоянии классных комнат, а я хочу сказать спасибо за организацию питания в школе. Кормят прекрасно, кушают все параллели. В столовой создана позитивная атмосфера, продумано все от занавесок на окнах до красивых тарелок. Мой ребёнок кушает 2-3 раза в школе, не нужно бутербродов и булочек, чему я очень рада. После школы он сытый идёт на тренировку, проблем с ЖКТ -нет. Спасибо от мамы лично Петрашенко Светлане Николаевне.
Ирина
0
# 18 Бер, 2017 року у 09:43
Хочу выразить свою благодарность администрации гимназии. Ниже много пишут о прекрасном учительском коллективе, хорошем состоянии классных комнат, а я хочу сказать спасибо за организацию питания в школе. Кормят прекрасно, кушают все параллели. В столовой создана позитивная атмосфера, продумано все от занавесок на окнах до красивых тарелок. Мой ребёнок кушает 2-3 раза в школе, не нужно бутербродов и булочек, чему я очень рада. После школы он сытый идёт на тренировку, проблем с ЖКТ -нет. Спасибо от мамы лично Петрашенко Светлане Николаевне.
Наташа
0
# 17 Бер, 2017 року у 21:13
Хорошая школа, чудесный коллектив, прекрасные учителя и дружелюбная атмосфера. Поверьте, у меня есть с чем сравнить. Не хочу обижать другие учебные заведения нашего района но перевела сюда ребенка с 200 школы и безумно этому рада. Спасибо, Светлана Николаевна, что так позаботились и продолжаете заботиться о нас и наших детях создав такую сумасшедшую энергетику образования и удовольствия.
Анжелика
0
# 16 Бер, 2017 року у 20:08
Пожалуйста, порекомендуйте хорошего учителя начальной школы, который в 2017 году берет первый класс в гимназии "Академия". Многие пишут, что важна не только шкла, ее репутация, но и личность учителя. буду признательна всем, что напишет искренний отзыв.
Наташа
0
# 17 Бер, 2017 року у 21:14
В этом году все набирающие первые классы учителя очень хорошие, правда
Анжелика
0
# 17 Бер, 2017 року у 22:48
Спасибо, большое! Но, судя до количеству позитивных отзывов, желающих отдать в эту школу своего первоклассника будет немало. Мы не боимся конкурса, ребенок очень хорошо подготовлен. Однако, если набирают 90 детей в три класса, а подавать документы придет 500 человек, то вряд ли у 410 есть шансы, что ни говори. Столкнувшись с государственным средним образованием, я пришла к выводу, что в нашей стране это настоящая проблема. Даже в столице. Школ много, но лишь некоторые из них считаются сильными, дают хорошее образование (включая, но не огланичиваясь средними баллами ЗНО при поступлении в вузы) и при этом ответственно относятся к детям - не обижают, не унижают, развивают, сотрудничают с родителями. Предствляю, какое давление испытывает администрация и педколлектив. Ведь те, кто существенно отличаются, всегда вызывают неудовольствие, неудобство - у руководства, местных властей и т.д. Им мешают работать, ставят палки в колеса. Не знаю, как сейчас, а в советские времена так и было. Например, директор школы, которую я оканчивала, по рассказам очевидцев пришла в ужас, когда к апрелю-маю выяснилось, что у нее потенциальных медалистов (включая золотых) десять и даже более, а медалей (серебро) 2 года назад (!) было запланировано всего под двух учеников :) Так никому никаких медалей, кроме этихдвух плановых, и не дали. Школа просто побоялась их потребовать у гороно или кто там их выделял. Надеюсь, что в настоящее время ничего такого не происходит.
Елена
0
# 16 Бер, 2017 року у 16:56
Пишу отзыв, так как мой сын ходит в эту гимназию. Это мальчишка, который непоседа и местами лентяюшка :) но в ней он чувствует себя комфортно. Учиться старается, так как в классе присутствует здоровая конкуренция, с удовольствием и даже рвением принимает участие во всякого рода школьных праздниках. Я думаю все это следствие правильной организационной составляющей администрации Гимназии и непосредственно нашего классного руководителя - Наталии Александровны. Спасибо большое
Natalia Tkachenko
0
# 16 Бер, 2017 року у 15:20
Хочу подякувати класному керівнику Ляшенко Тетяні Василівні за чудове свято, яке відбулося в нашому класі. Це була гімназійна година на тему "Здоровий спосіб життя". Наші дітки - молодці! Свято вийшло напрочуд веселим, енергійним! Тетяно Василівно, дякуємо Вам за яскраву постановку! І я вдячна нашій гімназії "Академія" за цю гарну традицію влаштовувати тематичні години, які перетворюються в яскраві свята!
Татьяна
0
# 15 Бер, 2017 року у 16:58
Моя доченька учится в 4 Б классе гимназии "Академия". Лучшего учебного заведения не вижу. Школа уютная, атмосфера в ней дружелюбная и абсолютно соответствует тому, что бы ребенку там было комфортно. Сам учебный процесс на очень высоком уровне. Материал подается не примитивно, а так, что бы ребенок умел мыслить очень многогранно.
Світлана
0
# 10 Бер, 2017 року у 20:47
Двоє моїх старших дітей ( 2 і 5 класи) вчаться із задоволенням. Рівень освіти достойний. Технічна база- достатня. Вчителі чудові. Молодша школа - супер. Жодного разу не чула скарг від своїх дітей щодо навчання, вчителів..... А це , на мою думку, найвірніший індикатор. Батькам може щось подобатися чи не подобатися, але дітей не обдурити. Вони щирі. Третю свою дитину неодмінно віддам сюди.
Наталия
0
# 10 Бер, 2017 року у 20:39
Спасибо всему педагогическому коллективу гимназии за то, что ни разу не пожалела о том, что моя дочь является ученицей это школы. Если бы стал вопрос выбора ещё раз, то не задумываясь снова учились бы там. Жалею только о том, что сама не заканчивала её. Когда ребёнок на каникулах хочет ходить в школу это о многом говорит. А ещё просит чтобы её оставили на продлёнке.
Вадим
0
# 10 Бер, 2017 року у 13:54
Ходим во 2й класс. Все очень нравится. Сегодня первый раз ребенок попросился на продленку , интересно понравится или нет ))))
Олександра
0
# 10 Бер, 2017 року у 13:06
Свого часу сама закінчувала гімназію, тому живучи поряд, віддала сюди дитину. Син ходить до школи із задоволенням! Чудова перша вчителька, як дуже любить дітей. Навчальний процес не сухий, підготовка до уроку - це маленький проект, де дитина творчо підходить до поставленого завдання, фантазує, вчиться бути самостійною. Все це дає їй хороше підгрунтя в майбутньому.
Наталія
0
# 10 Бер, 2017 року у 11:46
Мої діти навчаються у 8-му та 2-му класах. Гімназією "Академією" ми з чоловіком дуже задоволенні. Дружній, висококваліфікований педагогічний колектив дають нашим діткам гарний рівень знань. Умови надзвичайні, всюди охайно та затишно. Вчителі уважні та добродушні. Діти з великим задоволенням ходять до школи, адже вони відчувають в стінах гімназії родинний затишок, підтримку та розуміння. Гімназія має чудові традиції, що робить навчання ще більш насиченим та яскравим.
Тетяна
1
# 10 Бер, 2017 року у 11:33
Мої донька та син навчаються в гімназії, найменшого синочка поведомо цього року до першого класу. Альтернативи гімназії " Академія" не бачимо. Комфортні умови навчання, чистота, порядок, дисципліна, дружня атмосфера, високий рівень викладання - це неповний перелік переваг нашої гімназії. Від щирого материнського серця дякую адміністрації та педагогічному колективу гімназії за вашу неоціненну працю! Ви разом з нами - батьками, гідно виховуєте та навчаєте майбутнє покоління свідомих, патріотичних, культурних, освічених українців!
Лора
1
# 10 Бер, 2017 року у 11:17
Мой ребёнок учится во 2 классе этой школы. И школой мы очень довольны! Учителя стараются сделать процесс обучения интересным. Школа ухоженная, красивая. Видно, что дирекция школы прилагает максимум усилий, чтоб детям нравилось здесь учиться!
Пащенко Тетяна
1
# 10 Бер, 2017 року у 11:13
Я дуже задоволена що мой син навчається в гімназії "Академія" . В школі створені всі умови для для успішного навчання. Вчителі все роблять для того що б діти хотіли вчитися, щоб зацікавити дітей . Син ходить до школи із задоволенням і отримує гарні знання, а для мене як мами - це ГОЛОВНЕ! Дякую всьому педагогічному колективу це такую професійну роботу!
Liliya Shkolnikova
2
# 10 Бер, 2017 року у 11:04
Отличная школа !!! Нам повезло в ней учиться !!! Условия в школе как дома , все уютно , чисто , красиво , я видела много школ , так как занимаемся спортом есть с чем сравнить !!! Праздники проходят в домашней атмосфере , моя дочь их очень любит !!! Классный руководитель у нас как 2 мама , я таких не встречала людей добрых и преданных работе !!! Спасибо , что окружаете заботой моего ребёнка !
Юлія
1
# 10 Бер, 2017 року у 09:56
Мої діти навчаються у гімназії "Академія". Школою дуже задоволена. Гарно підібраних педагогічний колектив, дає високий рівень знань. Атмосфера дружня. Чисто, затишно, акуратно. За що безмежно вдячна адміністрації гімназії!
Юлія
0
# 10 Бер, 2017 року у 09:55
Елена
1
# 10 Бер, 2017 року у 09:28
Замечательная школа. С адекватным подходом к процессам как обучения так и отдыха. Двое детей учаться, и я ни разу не пожалела, что именно в этой гимназии. Постоянный контакт с классным руководителем, заинтересованность детей в учёбе и участии в Олимпиадах и МАН, дух Здоровой! конкуренции. Жесткий контроль посещаемости и школьная форма очень радуют. Старший сын в начальных классах учился в другой школе. Есть с чем сравнить (курящие старшеклассники за углом, брожение посторонних по младшей школе) брррррр, страшно вспомнить. Сейчас спокойна за них, и для меня, как для мамы -это очень важно.
Елена
0
# 09 Бер, 2017 року у 17:04
Моя дочка учится в 8 классе гимназии «Академия». В начальной школе она училась при другой гимназии, так как мы жили в другом районе Киева. Когда стал вопрос о переезде в Святошино, и надо было выбирать учебное заведение для продолжения ее обучения в 5-м классе, я долго сомневалась, и читала отзывы про все окрестные школы и гимназии. По отзывам у каждой были свои достоинства и недостатки. Тогда мы с ней прошлись по нескольким школам и поняли, что хотим, чтобы она училась только тут! Да, действительно, в гимназии высокие требования к знаниям детей (двоишники тут надолго не задерживаются), а также высокий уровень дисциплины и ребенок обязательно должен иметь опрятный внешний вид, и носить школьную форму установленного образца. Но такие же требования были и в нашей первой гимназии, и, насколько я знаю, во всех гимназиях и лицеях которые занимают первые места в рейтингах по Киеву и Украине. Так что если хотите чтобы ваш ребенок привык, что называется «держать планку», и уверенно себя чувствовать в будущем в любой жизненной ситуации – как на защите дипломов в институте, так и на официальном приеме, то вам – сюда. Учительский состав в гимназии – отличный. Для того чтобы иметь высокий уровень знаний, ребенку достаточно посещать все уроки, и внимательно слушать своих учителей, а также выполнять все домашние задания. Дети без дополнительного привлечения репетиторов занимают высокие места в районных и городских олимпиадах, а при выпуске - высокие балы по ЗНО и поступают в интересующие их Вузы на бюджет. Для меня это все было решающим при выборе школы для дочери. В этом году мой пришло время и моему сыну идти в 1-й класс, и другого варианта, кроме как поступать в «Академию» я для него не вижу.
Наталия
0
# 16 Бер, 2017 року у 15:24
Совершенно верно!
Андрій
0
# 09 Бер, 2017 року у 10:42
Дочка навчається в 3-му класі, і можна впевнено говорити про високий рівень вчителів, які навчають дітей в початкових класах, а нам є чим порівнювати, оскільки 1 клас ми вчились в іншій школі. Порядок в школі, професійність вчителів, в міру інтенсивне навчання мають бути хорошою школою. Батьки дітей, які навчаються в "Академії" теж будуть приймати участь в навчальному процесі, залишити дітей самим "гризти граніт науки" не вдасться :), так що будьте готові.
Тетяна
0
# 06 Бер, 2017 року у 16:40
Моя дочка в цьому році закінчує 4-Б клас гімназії «Академія». І я ні разу не пошкодувала, що обрала для неї саме цей навчальний заклад. Тут чудово, затишно, надійно та спокійно. Навчання проходить у просторих і гарних класах. Дисципліна без винятку, турбота про школярика молодшої школи, допомога один одному – все це є у нашій гімназії. І все це завдяки учням, вчителям, директору та іншим працівникам. З першого класу і по сьогодні у моєї донечки очі горять: і вчителька чудова, і клас гарний, і колектив привітний, і ніхто старшокласників не ображає. Завжди із таким захопленням розповідала і розповідає то про свято присвячене любові до своєї Батьківщини, то вони готується до Родинного свята, то нещодавно у них відбувся конкурс найкращого читача гімназії…При цьому бажання навчатися і бути кращим нікуди не дівається. Так, звичайно, іноді бувають і невдоволення і труднощі. Але головне мати бажання їх долати і тут цьому допомагають вчителі, які як мудрі наставники знають, які слова і їхні дії не зламають дитину, а навпаки підбадьорять і підштовхнуть іти далі. Особисто я вдячна за це нашому класному керівнику – Наталії Олександрівні. Для мене кращого навчального закладу ніж Гімназія «Академія» у нашому мікрорайоні не існує. Директор - Світлана Миколаївна, як справжня жінка і господарка створила не тільки прекрасні умови для навчання наших діток, а й підібрала професійний і талановитий колектив вчителів. І тому в питанні вибору навчального закладу для свого підростаючого синочка в мене сумнівів не виникає.
Инна
0
# 06 Бер, 2017 року у 16:08
Мои 2-е детей учатся в гимназии "Академия" (2 и 6 кл.). Я очень довольна. Школа дает высокий уровень знаний (сын участвует в Олимпиадах, занимает места), благодаря высококлассному пед.коллективу, кстати, довольно молодому, а доброжелательная атмосфера способствует учебе. Территория, здание и все помещения школы чистые и ухоженные. Есть школьная форма, и это дисциплинирует не только детей, но и родителей. Внеклассные творческие работы дают возможность детям раскрыть свои таланты. В школе смогли организовать для детей безопасную обстановку (постороннему в школу вход заказан и дети не могут выйти из школы без особого разрешения). Дети с радостью идут в школу, а мы-родители спокойну за их безопасность.
Інна
0
# 02 Бер, 2017 року у 19:07
Вже друга моя дитина навчається у цій чудовій Гімназії "Академія" і я впевнено можу сказати, що дуже щаслива за своїх дітей. Старша донька закінчила Гімназію і отримала достатньо високий рівень знань, із таким рівнем вона без проблем змогла поступити в ВУЗ на бюджетній основі. Недарма Гімназія по рівню знань займає перше місце у Святошинському районі міста та входить в десятку навчальних закладів міста. Оскільки не тільки рівень навчання головне у житті наших дітей а ще й в якому середовищі вони знаходяться, то саме в Гімназії безпечно, чисто та приємно. Завдяки певним стандартам, які з самого початку були запроваджені в Гімназії, тут виховують дітей не тільки розумних але й високим рівнем гідності та поваги до оточуючих. Дякую всьому педагогічному колективу Гімназії та її керівництву за те що вкладають свою душу та знання в наших дітей.
Ольга
1
# 02 Бер, 2017 року у 12:44
Мои дети учатся в гимназии "Академия". Довольны всем как дети, так и родители. Да, надо учится..., но без этого сейчас никуда, если Вы хотите, чтобы Ваш ребенок добился в этой жизни больше, чем простой клерк. То, что в школе есть форма - считаю жирный плюс, т.к. это организовывает и настраивает на работу ,а не показуху, у кого какая юбка)). Уроки прогулять просто так не получится..., и покурить на территории гимназии тоже. Дисциплина - то, что надо. В гимназию без особого распоряжения взрослых не пускают. И в этом случае ,я спокойна за своего ребенка. Детям все нравится, они хотят учится и идти в школу, а это очень важно.
Таня
1
# 02 Бер, 2017 року у 12:41
На такі навчальні заклади, як гімназія "Академія" рівнятися потрібно! Безперечно, гімназія - одна з найкращих! Я дуже вдячна педагогічному колективу гімназії за те, що в складних умовах сьогодення, незважаючи на наклепи сумнівних осіб, вони зберігають найкращі традиції гімназії, високий рівень викладання предметів. Наші діти навчаються в теплій, дружній атмосфері, чистоті та порядку. За вісім років навчання старшої дитини і два роки - молодшої жодного разу не пошкодувала, що обрали цю гімназію. Дай Бог директору, педагогічному та батьківському комітетам сил та терпіння, а нашій гімназії - процвітання!
Наталья
1
# 21 Лют, 2017 року у 21:06
Мы очень довольны школой, а именно: руководством, учителями и правилами, которые ими установлены. Это подтверждается не только нашим личным мнением, но и результатами,которые показывают ученики этой школы. Очень переживаем, что поднимается вопрос о существовании младшей школы, так как у нас еще двое детей, а подобной школы в нашем районе нет.Желаем нашей школе и всему педагогическому коллективу процветания и поддержки от чиновников образования.
Андрей
1
# 11 Лют, 2017 року у 19:16
Наша дочка учится в гимназии "Академия" в 7 классе. Мы очень довольны качеством обучения. Самая лучшая школа в Святошинском районе. И одна из самых лучших в Украине.
Іра
1
# 10 Лют, 2017 року у 20:39
У мене дві доньки. Старша навчається в гімназії Академія сім років. Вчителями, навчанням та атмосферою в класі дуже задоволена. Молодшу доньку теж планую віддавати до першого класу саме в цю гімназію. На мій погляд, в святошинському районі - це найкраща школа серед шкіл державної форми власності. Вчителі уважні, завжди відриті до спілкування. В гімназії та на її території завжди затишно, охайно.
Юлія
3
# 10 Лют, 2017 року у 15:49
Заклад високого рівня. З якісною освітою, вихованням, висококваліфікованими педагогами. При гімнанії обов'язково має залишатися початкова школа для 1-4 класів, адже саме тут готуються діти до подальшого навчання, і лише так можна утримати та забезпечити наступність у знаннях.
Сергiй
2
# 08 Лют, 2017 року у 23:07
Справжня гiмназiя, з високим рiвнем знань, культури та традицiями. У зв'язку з нападами щодо гiмназii хочу сказати, що навчання дiтей в гiмназii маэ вiдбуватись з 1 го класу, а не 5 го як дехто вважаэ, адже в сiм'ях буваэ по 2, 3 I бiльше дiтей I всi вони мають учитись в однiй гiмназii, як Це завжди було I э в iнших гiмназiях та школах.
Олександр
0
# 08 Лют, 2017 року у 22:17
Гарна школа!
Анна
1
# 08 Лют, 2017 року у 21:40
У меня трое детей, села писать отзыв, так как очень возмущенна нападками на НАШУ гимназию. Двое моих детей учатся в гимназии. Мы с мужем очень довольны Академией:нам нравится все от качества даваемых знаний до отношения преподавательского состава к нашим детям. Дети везде участвуют, особенно мне нравится когда старший пишет и защищает МАН, я считаю это подготовка не бояться экзаменов в будущем. А младший не только показывает хорошие знания, но и с удовольствием выполняет поделки на труды, ставит опыты - это говорит о том, что учитель может заинтересовать ребенка. Спасибо педагогам с большой буквы.
Юлия
1
# 07 Лют, 2017 року у 21:26
Здравствуйте! Читать многочисленные отзывы, как положительные, так и отрицательные, не особо имеет смысл. Собственно приобретенный опыт просто неоценим! Старшая дочь учится в 5 классе Гимназии, до этого поменяли две школы. Разница огромная и в образовательном процессе и в отношении учителей к детям. У дочери появилось желание учиться, которое было благополучно "отбито" в предыдущих школах. Педагогический коллектив Гимназии учит деток не только сугубо по школьной программе, но и патриотизму, духовным и моральным ценностям, прививают хорошие манеры. Очень надеюсь на то, что моя младшая дочь сможет учиться в Гимназии с первого класса уже в этом году! Благодарим директора и весь педагогический коллектив!
Катя
0
# 06 Лют, 2017 року у 14:30
В Академії вибір вчителя неможливий. До якого классу,а отже,вчителя потрапить дитина,вирішує адміністрація. Теж плануємо подати документи,чекаємо на рішення суду...Інформація буде не раніше 1 березня.
Мама
0
# 05 Лют, 2017 року у 13:42
Доброго дня! Шукаю школу для дитини 2го класу. Підскажіть, будь-ласка, яка атмосфера у початковій школі? Порекомендуйте спокійного вчителя - головне, щоб не кричав та був привітним з дітьми.
ррапгркеп
0
# 30 Лис, 2017 року у 16:32
людмыла анатоливна
Привіт
-1
# 30 Січ, 2017 року у 18:34
Підкажіть які вулиці по прописці Ввідносяться до Гімназії?
Ольга
0
# 07 Жов, 2016 року у 13:51
Точно сама директор написала))))
Татьяна
0
# 09 Сер, 2016 року у 17:57
Добрый день! кто поступил в этом году в гимназию, на собрании выдавали лист с перечнем необходимого. К сожалению я его потеряла, не могли б его продублировать. Заранее спасибо.
Наталья
2
# 05 Кві, 2016 року у 08:55
Доброе время суток! Если Вы собрались отдать своего ребенка в Гимназию "Академия", - будьте готовы к посредственным знаниям и унижениям. Сын заканчивает 9-й класс, а вместе с этим и терпение подошло к концу, переходим в другой лицей. Отвратительный подход к преподаванию. Не дай Вам Бог столкнуться с преподавателем истории Раисой Васильевной Пастернак. ВСЕ дети вынуждены ходить к репетиторам! Иначе знаний дети получить не могут - учителя просто не хотят объяснять, если что-то не понятно. Пренеприятнейшее заведение.
Мария
0
# 29 Бер, 2016 року у 22:05
Здравствуйте,подскажите, как нам узнать учителей на 2016-2017учеб.год.
Тата
0
# 13 Бер, 2016 року у 02:30
Тоня, навряд чи ваш відгук зацікавить майбутніх першокласників))) А батькам майбутніх першокласників хочу сказати, що дешевенькі сюжети з наклепами не варті того, щоб їх шукати))) Моя сім'я - звичайна київська середньостатистична, а мої дітки навчаються в гімназії, і не вам, пані Тоня, вирішувати де нам місце! Навіть уявити складно, що ж ви так тяжко тягли?! Щодо директора гімназії, то хочу сказати, що Світлана Миколаївна - інтелігентний, високопрофесійний, мудрий керівник та прекрасний педагог. А педагогічний колектив гімназії дуже високого рівня.
Тая
0
# 02 Бер, 2016 року у 16:20
видимо учитель писал!
Тоня
1
# 02 Бер, 2016 року у 15:41
Здравствуйте, оставляю свой отзыв для будущих первоклашек. Мы поступили в прошлом году. на этот год переходим во второй класс в 185 школу.если вы среднестатистическая семья-то в принципе в школе вам не место,т.к финансово тянуть тяжело. в целом школа нормальная,учителя неплохие-но "благотворительные внески" бьют по карману.желеем,что в прошлом году отдали только на вначале года почти 9000грн.думали-дальше как везде:ремонт,питание,ошибались..еще относительно директора школы поищите видео нового канала о взятках. но я думаю-сюжет проблемы не решил
Родители
3
# 26 Лют, 2016 року у 09:55
Хочу поделиться своими впечатлениями о Гимназии "Академия", т.к. ребенка перевели в Гимназию из другой школы. Разница существенная! Ребенок с удовольствием идет утром в Гимназию, с прекрасным настроением возвращается после уроков домой. Все СУПЕР! Ребенок говорит о разительной разнице (в лучшую сторону) в преподавании, отношении учителей к детям, отношении детей к учителям. Нам есть с чем сравнить!!!! Преподаватели знают свои предметы, могут прекрасно объяснить. Ребенок приходит домой и сам знает, что нужно сделать и как!!! В прошлой школе только и просиживали с ребенком за уроками, объясняя тот или иной предмет, т.к. в школе НИКАКИХ ЗНАНИЙ НЕ ДАВАЛИ ДЕТЯМ! А об отношении к детям, то и говорить не приходиться, это вообще УЖАС!!! Поэтому с радостью говорим о том, что ОЧЕНЬ рады, что наш ребенок учиться сейчас в ГИМНАЗИИ "Академия"! Огромное спасибо директору и всему педагогическому коллективу за труд и прекрасную атмосферу!
Александр
1
# 10 Лют, 2016 року у 22:46
уверен, что и вы не давали. а что значит в открытую - прейскурант на двери у кого-то видели? а если давали - то такие как вы и плодят коррупцию в стране. Двоих своих детей там учили, друзьям советовали, они своих туда привели. Никаких денег, кроме вступительных никогда не требовали, сдаем по согласованию на родительском собрании. Все по правилам, принимают в школу по знаниям. Отчисляют за поведение. Думаю директор, который со своим коллективом создал там условия лучше, чем в других школах, как пишет Алина, может придерживаться своих правил, которые помогают школе быть одной из лучших.
Марина
0
# 30 Січ, 2016 року у 22:21
Двери поставили для младшешкольников только год тому назад, но уже дети вырвали защелки. И двери не закрываются, так как мне племянник жаловался.
Елена
0
# 26 Січ, 2016 року у 09:12
Здравствуйте! подскажите, где можно узнать информацию о поступлении в 1-й класс?????
Марина
0
# 30 Січ, 2016 року у 22:19
На сайте школы есть вся информация
Принцесса
2
# 14 Січ, 2016 року у 21:34
Обучение здесь, как и во всех школах бесплатное. А если вы имеете в виду сборы на нужды класса, то каждый класс решает самостоятельно. Питание в младшей школе: завтрак бесплатный, обед 15, если он вам нужен. Есть единоразовый благ взнос и все. Но если вы относитесь к людям: А Баба Яга всегда против! , лучше найдите себе другую школу и не коламутьте дисциплину.
коля
0
# 12 Гру, 2015 року у 19:52
последний вход в гимназию был 10000гр, как не берет директор взятки? в открытую нет! просто вы не умеете их давать
Евгеша
0
# 11 Гру, 2015 року у 19:20
Подскажите, сколько стоит обучение в гимназии?
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...