Дитячий садок «Ромашка»

4225 переглядів

(044) 522-08-29

Місто Київ
Адреса вул. Теремківська, 10
Телефон (044) 522-08-29
Рейтинг 4.93 згідно 30 6 оцінкам
Відгуків 6
Вихователі / Вчителя 5.00
Стан кімнат / класів 4.67
Керівництво 5.00
Харчування 5.00
Відсутність корупції 5.00
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок «Ромашка»
Київ вул. Теремківська, 10
(044) 522-08-29

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Приймає дітей з 3 років. 

4 класу початкової школи. 

Хореографія, карате, плетіння бісером. 

Спортзал (инструктор), музичний зал. 

&Психолог.nbsp;

Працює з 7:30 до 19:30.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Ольга
0
# 31 Тра, 2017 року у 21:58
Дуже вдячна педагогічному колективу НВК "Ромашка", зокрема директору Олені Іванівні, заступнику директора Яніні Геннадіївні, першому вчителю Ользі Олексіївні, музичному керівнику Тамілі Павлівні, вчителю англійської мови Олені Вікторівні, вихователю групи продовженого дня Вікторії Олександрівні, психологу Ользі Григорівні, помічнику вихователя Катерині Володимирівні й іншим працівникам закладу. Я вважаю, що з першим учителем сину пощастило. Адже Ольга Олексіївна - талановитий і справедливий педагог, який любить дітей, розкриваючи їхній потенціал, не боїться експериментів, з розумінням і повагою ставиться як до дітей, так і до батьків. Окрім методично правильно організованого навчального процесу, Ольга Олексіївна постійно залучає дітей до виховної роботи. Скільки екскурсій відвідали діти за рік! Були в музеях хліба, іграшок, визволення Києва, центрі "Лего" і вибору професій, цирку, сферичному кінотеатрі, на дослідницьких станціях юних натуралістів, хлібзаводі "Кулиничі" тощо. Діти запам'ятають це на все життя! Дуже подобається те, що математика й англійська мова викладаються за програмою "Росток". У школі є гуртки - хор, карате, хореографія. Щомісяця проводяться вистави. Особливо хочеться відзначити високий рівень проведення свят у школі завдяки професійному підходу музичного керівника Таміли Павлівни. Різноманіття дитячих пісень, хореографічних постановок, режисерська майстерність, цікаві ідеї і злагоджена робота всіх діток - це просто неперевершено! Син завжди із великим задоволенням іде до школи "Ромашка". А це для мене основний показник якості.
Оксана
0
# 26 Сер, 2014 року у 15:19
Отличный садик. У меня уже третий ребенок идет в этот сад. Прекрасная заведующая Елена Ивановна, она делает все возможное, чтобы наши дети себя комфортно чувствовали. Домашняя обстановка, прекрасные педагоги, много дополнительных занятий, очень хорошее питание….короче все что надо для спокойствия родителей.
Людмила
0
# 16 Тра, 2013 року у 22:18
Вихователі прекрасні. З душею підходять до своєї роботи. Також у садочку дуже смачна їжа - діти люблять там їсти. Щира подяка всім працівникам садочка.
Мама
0
# 20 Лис, 2011 року у 22:23
Перевели ребенка с 132. Ребенку очень нравится, хорошие учителя, отличное отношение к детям, много экскурсий и.т.д. Ребенок в школу ходит с большим удовольствием. Руководству и учителям СПАСИБО!
Оксана
0
# 23 Гру, 2010 року у 10:06
Чудовий садочок !!!
лідія
0
# 22 Вер, 2010 року у 08:58
Чудовий садочок-школа. Прекрасні вихователі. Дуже смачно готують.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...