Дитячий садок №675

3396 переглядів

(044) 558-23-11

Місто Київ
Адреса вул. Празька, 20А
Телефон (044) 558-23-11
Рейтинг 4.18 згідно 65 10 оцінкам
Відгуків 10
Вихователі / Вчителя 4.31
Стан кімнат / класів 4.31
Керівництво 4.31
Харчування 4.00
Відсутність корупції 4.00
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №675
Київ вул. Празька, 20А
(044) 558-23-11

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Комбінованого типу з групами з фонетико-фонематическим порушенням мови. 

Приймає дітей з 2,5 років. 

Англійська мова. 

Музично-спортивний зал. 

2 логопеда (2 групи), є 4 звичайні групи. 

Працює з 7:00 до 19:00.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Світлана Клименко
0
# 09 Лис, 2016 року у 21:37
Якщо все так погано, то можете пошукати інший дитячий садок. Як ви можете віддавати свою кровинку таким поганим вихователям? А коментарі ваші я прочитала не у вайбері, а на сторінці відгуків. І мені не соромно, що я це читала. Моя вам порада: краще почніть з себе - може ви теж щось не так робите.
Nataliia Betsa
0
# 01 Лис, 2016 року у 20:04
Дуже розчарована у вихователях ясельної групи... Особливо у Хоменко Галині Іванівні... Дитячий садочок з двох років, але не думайте що за Вашими дітьми будуть тут дивитися. Якщо Ваша дитина не буде ходити, то вихователі будуть лише раді... І для того, щоб Ваші діти не ходили, вони Вам допомогатимуть. А саме діти будуть ходити мокрими, якщо недай Боже недобігли до туалету. Будуть ходити у насморку і заїжені по самі вуха, щоб Ви подивились, які Ваші діти немічні. І недай Боже спілкування через вайбер з батьками, вихователі не стидаються читати чужу переписку, бо культура виховання, нажаль, у кожного різна...а в когось, і зовсім, відсутня. Але ж сварки неможна виносити, бо потім страждати буде Ваша дитина... і БАТЬКИ ЦЕ РОЗУМІЮТЬ І ТИХЕНЬКО МОВЧАТЬ... А дитячі травми, які трапляються від недогляду, як це було у моєму випадку, тихенько замовчуються, заминаються... бо розголос репутації недодає. Але, як то кажуть, закінчу на позитивній ноті. І напишу що вихователі там НЕ всі такі... Є там і вихователі від Бога, яким не всерівно що буде робити Ваша дитина. І які дійсно дивляться за дітьми. Тому НЕ дай Боже потрапити Вашій дитині до яслів дитячого садочку... І Дай Боже ясільній групі садочку хороших вихователів!
Оксана
0
# 12 Лис, 2016 року у 19:50
Усім догодити не можна... Для усіх хорошим бути неможливо...
Оксана
0
# 23 Тра, 2013 року у 11:21
Очень довольна садиком. Вижу в своем ребенке положительный результат посещения детского сада,моя дочка на выходных рвется в детский сад, там великолепные воспитатели и нянечки дети их обожают, к концу учебного года дети стали очень самостоятельные. Великолепная заведующая. Очень хорошие воспитатели в яслях, огромное им спасибо за воспитание наших деток, Зинаида Федотовна,Галина Ивановна,а так же Зульфия которую детки называют наша Зуля, большое Вам спасибо!
Наташа
0
# 23 Бер, 2013 року у 21:57
Садик обыкновенный, а воспитатели - золотые. Они за каждого ребенка переживают, как за своего. Заведующая знает всех деток, знает и родителей - очень приятно. Спасибо им!
Soft
0
# 30 Бер, 2012 року у 09:59
Лучшие группы в этом саду- логопедические. Количество детей небольшое, а занимаются с ними интенсивно 3 преподавателя, каждому ребенку успевают уделить достаточно внимания.
Мой ребенок с большим удовольствием ходит в логопедическую группу. Наши воспитатели Елена Петровна и Валентина Павловна, логопед Наталья Анатольевна - прекрасные психологи, организаторы, а главное- они любят и умеют работать с детьми, создать дружный коллектив, воспитать в детках лучшие качества! Вместе с художественный руководителем устраивают очень интересные праздники, Нам очень повезло с преподавателями, спасибо им огромное за работу!
дворжанская елена
0
# 21 Гру, 2011 року у 11:30
Я очень довольна нашим садиком. у меня уже второй ребенок начал ходить в этот садик. великолепные воспитатели и нянечки.12 лет назад этот садик был лучший и на сегодняшний день таковым и является.Великолепная заведующая,собрала под своим началом очень хороший коллектив педагогов,который справляется с нелегкой задачей воспитанием наших детей. А дети все разные и для всех детей находится индивидуальный подход. Валентина Павловна,Зинаида Федотовна,Галина Ивановна,а так же Зульфия которую детки называют наша Зуля,большое Вам спасибо,за такую большую заботу при такой маленькой зарплате.Спасибо Людмиле Григорьевне за великолепное руководство.
Любов
0
# 30 Жов, 2011 року у 15:25
Мої дівчатка за чотири роки, були в різних групах і опікувалися ними різні вихователі. Низький уклін і подяка всім за любов до дітей: Галині Іванівні, Валентині Володимирівні, Олені Геннадіївні, Валентині Павлівні, Лідії Федорівні. Спасибі велике завідуючій Людмилі Григорівні за чудовий колектив.
Ната
0
# 20 Січ, 2011 року у 18:41
Детсад и правда очень хороший, особенно наши воспитатель Лена Геннадиевна и няня Валентина Петровна в группе Соняшнык!
Елена
0
# 18 Вер, 2010 року у 18:47
Хороший детский сад. Многие хотят в него попасть, но он же не резиновый, а люди не понимают. Свою работу воспитатели делают на все сто.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...