Дитячий садок №605

3339 переглядів

(044) 418-38-96

Місто Київ
Адреса вул. Лайоша Гавро, 7Г
Телефон (044) 418-38-96
Рейтинг 3.75 згідно 20 4 оцінкам
Відгуків 4
Вихователі / Вчителя 4.75
Стан кімнат / класів 3.75
Керівництво 3.25
Харчування 3.25
Відсутність корупції 3.75
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №605
Київ вул. Лайоша Гавро, 7Г
(044) 418-38-96

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Екологічне виховання

Приймає дітей від 1 року. 

Спортивно-музичний зал. 

Працює з 7:00 до 19:00.

 

 


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
юлифия борсидоровна
0
# 17 Лют, 2016 року у 16:17
Мой ребенок ходит в детсад 605. Воспитатели и няничка прелесть. Я очень- очень довольная и ребенок с удовольствием идет в садик. Но питание не плохое , а прискверное.!! Видимо нету проверок . Это ведь дети и ониприходят домой , все выкладывают родителям. Мы доверяем наших деток порядочным людям , получается что не совсем порядочным. Поваров надо учить готовить но не на здоровье детей!!!!!!
Скептик
0
# 20 Гру, 2012 року у 11:40
Мой ребёнок попал в этот сад после "блатного" садика "курортного типа с усиленным питанием", и мы как-будто из ада в рай попали, 605 мне очень нравится.
Питание хорошее, стул у ребёнка в порядке, для сравнения - в саду с "усиленным питанием" постоянно был понос после их еды, а после пятничного борщика, в который видимо сбрасывали все остатки, вообще вырвало и температура поднялась.
Опять же, в сранении с предыдущим с- адом, где воспитатели угрожали физ. расправой просто за то, что ребёнок плачет, ругали что села не там, воспитатели и няня группы "Дзвіночок" просто ангелы.
Галина Миколаївна и Олена Анатольївна - добрые, спокойные, хорошие, адекватные, и именно педагоги. У меня ребёнок замкнутый, но к нему смогли подобрать ключик и найти контакт. Нянечка Таня тоже приятная, улыбается. Для моего ребёнка почему-то важно, чтоб няня улыбалась :)
н
0
# 22 Тра, 2011 року у 23:35
садиком осталась не очень довольна!!!питание плохое,подход воспитателей неоднозначен ко всем деткам!детские площадки совершенно не укомплектованы!
Листопад
0
# 13 Тра, 2011 року у 12:28
Мої діти ходять до садочка №605. Я вдячна, що поряд з моїм будинком є такий хороший дошкільний навчальний заклад. Оцінюючи вихователів і нянечок - можу виразити велику подяку за їх працю, терпіння і самовідданість дітям. Оцінювати харчування - це питання не до садочка - що закупили на район, тим і годують. Окрема подяка чудовій людині, педагогу і майстру своєї професії - музичному керівнику Валентині Олексіівні. Матеріально-технічна база садочка - звичайно хотілось би краще і більше, але знаючи що садочки майже на фінансуються задовольнимся тим, що є і в разі потреби - будемо допомогати чим можемо. Мої діти йдуть в садочок спокійно, без вмовлянь і сліз, я на роботі спокійна за них, але завжди знаю і розумію, що маму і папу дитині не замінить ніхто.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...