Дитячий садок №591

4382 переглядів

(044) 513-65-04

Місто Київ
Адреса вул. О. Бойченка, 12А
Телефон (044) 513-65-04
Рейтинг 4.22 згідно 50 5 оцінкам
Відгуків 5
Вихователі / Вчителя 4.40
Стан кімнат / класів 4.50
Керівництво 4.10
Харчування 4.20
Відсутність корупції 3.90
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №591
Київ вул. О. Бойченка, 12А
(044) 513-65-04

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та ДЦП. 

Приймає дітей 2 років. 

Логопед в кожній групі, психолог. 

Фізіотерапевтичний кабінет, спортзал (інструктор з лікувальної фізкультури), ЛФК, масаж, сухі басейни з кульками в кожній групі, настільний теніс. 

2 музичних залу, кімната казок (образотворче мистецтво). 

Працює з 7:00 до 19:00, є цілодобові групи.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Просто мама
0
# 13 Тра, 2014 року у 12:49
Просто удивляюсь, хорошая кухня?Кормят ужасно,ребенок если ходит 2 недели в садик и там обедает, то у него болит живот.Приходится кормить утром завтраком и забирать до 17.00, что бы не дай бог не попасть на ужин. Мяса не бывает,никогда, разве что бульон на костях в обед.Полудник (печенье) носят родители по очереди.По поводу специалистов которые еще не разбежались из-за заведующей: массаж это простудить ребенка, по поводу психолога за 2 года вообще не слышала, а вот невролога нет, почему - выжили.Да в группе есть логопед, но занимается ли с ребенком большой вопрос (правда говорю о своей группе).Оксана Ивановна это вообще отдельный вопрос, возможно на кого-то она и производит впечатления,но вопросы она никакие не решает(просто это ей не надо).Главная задача, что бы не жаловались в район.По поводу территории - да убирают, сама на днях ганяла подростков, которые пили пиво, а пустые бутылки на крышу забрасывали, площадки покрашены - но сами из прошлого века, как и песочницы.Музработник ничего,мед.кабинет тоже,комната сказок- да здорово (но ребенок ходит туда 1 раз в неделю , летом и осенью не работает), была ЛФК , но куда-то пропала.Просто мне интересно сюда вообще правду пишут.Странный садик как для тяжелого ребенка, просто условий для них здесь нет.Видела 2 группы где действительно есть тяжелые дети,остальным просто близко от дома.Мне повезло я нашла специалистов которые действительно помогли моему ребенку, но за это я могу сказать спасибо себе, а не как не садику.
Оксана
0
# 01 Тра, 2013 року у 17:49
Дуже гарний садочок! У нас складна дитина, проте ми вдячні педагогам за підтримку, любов та розуміння. Чудова завідуюча, зелена паркова територія, смачне харчування, психолог-професіонал та любляча дітей людина. В кожній групі є логопед, а це вже не мало! Щиро Вам дякуємо, щастя Вам, любові та терпіння!
Мамусі
0
# 28 Сер, 2012 року у 16:08
Чудовий садочок, чудові вихователі - педагоги від Бога, цікаві заняття, є лікувальна фізкультури, музика, кімната казок, сенсорика, смачна кухня і безліч всього цікавого. Директорка - красива ,розумна жінка, дуже приємна. Ми розуміємо, що наша дитина дуже складна, тож робимо все, що в наших силах і дякуємо колективу за підтримку!
Олеся
0
# 11 Бер, 2012 року у 21:16
згодна!!::))
Оксана Баришполь
0
# 23 Вер, 2010 року у 18:07
Зразковий дитячий садок! Щирий,доброзичливий,розумний і турботливий педагогічний колектив.Всі працівники ,починаючи від завідуючої-Оксани Іванівни- дуже компетентні.Ми Вас памятаємо і щиро любимо. Найкращі вітання Вірі Петрівні та Марині Андріївні.Здоровя Вам,терпіння і добра.
Ваша випускниця, Баришполь Марійка.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...