Дитячий садок №218

3957 переглядів

(044) 274-13-29

Місто Київ
Адреса вул. Зодчих, 64А
Телефон (044) 274-13-29
Рейтинг 4.38 згідно 65 12 оцінкам
Відгуків 12
Вихователі / Вчителя 4.38
Стан кімнат / класів 4.23
Керівництво 4.62
Харчування 4.31
Відсутність корупції 4.38
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №218
Київ вул. Зодчих, 64А
(044) 274-13-29

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Приймає дітей до 2 років. 

Гурток з художньої роботі. 

Спортзал, музичний зал. 

&Психолог.nbsp;

Працює з 7:00 до 19:00.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Анна
1
# 26 Січ, 2017 року у 21:38
В садик ходим второй год. Я не слышала от родителей из других ДНЗ такие отзывы, какие могу оставить о нашем садике и наших воспитателях. Людмила Феликсовна, Татьяна Владимировна и Елена Петровна относятся к нашим детям как к родным. Всегда идут с пониманием на встречу, советуют, рекомендуют, помогают. Дети к ним тянутся. Огромное человеческое спасибо им за их терпение и труд. А что касается негативных отзывов выше, так без них никуда) Среди 30 мам на группу, обязательно найдутся пару недовольных и черезчур требовательных.
ТАТЬЯНА
0
# 08 Січ, 2014 року у 21:43
НЕЗНАЮ НАЩЕТ ЗАВЕДУЮЩАЙ, НО ВАЛЕНТИНА БОРИСОВНА И ТАТЬЯНА ПЕТРОВНА ОЧЕНЬ ХОРОШЫЕ И ДОБРЫЕ ВОСПИТАТЕЛИ,НЯНЕЧКА ИРИНА ОЧЕНЬ ЛЮБИТ ДЕТОК, ПОЕТОМУ ТАКОМУ ЧЕЛОВЕКУ Я НЕ БОЮСЬ ДОВЕРИТЬ РЕБЕНКА!!!
Мама
0
# 19 Вер, 2013 року у 09:44
Прекрасный садик, заведующая очень хороший человек. По поводу воспитателя Ларисы Андреевны, которую здесь поливает грьязю, так очень обидно читать такое. Лариса Андреевна прекрасный воспитатель и очень добрый человек, мой ребенок ее обажает, да и отзыви других деток о ней очень хорошие. Ни от кого не слышала, чтоб чиьх-то деток воспитатели на руках колыхали, чтобы детки уснули, а отношение к деткам этого воспитателя просто прекрасное.
Олеся
0
# 14 Сер, 2013 року у 13:02
Ще одне, кожен директор подібного навчального закладу має звітувати перед батьківською громадою про використані кошти з фонду благодійних внесків (а вони є зараз у кожному державному навчальному закладі) двічі на рік, або на загальних зборах в кінці навчального року. Це має бути обов"язково! Нажаль, хапуг і шахраїв побільшало!!!
Бережіть себе і ваших дітей!
Олеся
1
# 14 Сер, 2013 року у 12:57
В приватних навчальних закладах можливо ситуація краща, але ж ви офіційно сплачуєте за навчання. Мені стає страшно, коли йдуть про розмови про здирницькі 30 гривень у місяць у школі, про 200 гривень на ремонт, подарунки, книжечки для дітей... ми економимо на наших дітях??? Інша справа сім"ї, які мають фінансові проблеми (хоч вони, як частіше виявляються, сплачують усе першими), обговорюють на батьківських зборах і знаходять вихід...
А про вихователів... люди виконують свою роботу належним чином, або у кого на скільки совість дозволяє. Я задоволена і садочком, і вихователями, а няню просто обожнюю! Завжди хочеться кращого, тож до кращого треба йти самому, а не чекати, що хтось зробить усе за тебе, а якщо зробить не так, як вам хотілось, то він такий-сякий... В нашому мікрорайоні це найкращий садочок у відношенні до дітей, а не до фінансового становища їх батьків... це точно.
Олеся
0
# 14 Сер, 2013 року у 12:43
Маючи не один рік досвіду спілкування з дітьми та їх батьками, маючи свою власну дитину, яка відвідує цей садочок, можу сказати так: якщо щось не подобається, щось Вас нервує - про це треба говорити адекватно і спокійно; вирішувати проблеми починати з себе. хтось мудрий колись сказав: хочете змінити світ - змініть себе. А тепер до прози... Коли заходять розмови про державні установи (маю на увазі садочки та школи!!!) в яких постійні побори, без вступних внесків нікуди, без хабаря нікуди...хочеться сказати одне - часи, коли державні освітні заклади отримували належне фінансування для благоустрою території та на на інші потреби давноооо минули... а знаючи , що відбувається у державі, що відбувається в нашому "рідненькому" районі...не дочекаємось, тож і будуємо належні умови нашим дітям нашими руками, а як інакше?
василина
0
# 08 Кві, 2013 року у 20:46
садик и заведующая нормальные, вот только воспитатель Лариса Андреевна поразила , мой ребенок ходит в ее группу уже около двух лет и все было нормально пока я не высказала ей свое мнения (я думаю я вправе говорит что меня не устраивает) на протяжении этого время пока были разные ситуации , например в 18:00 мне звонит Лариса Андреевна и грубим тоном спрашивает где я и собираюсь ли забирать ребенка, хотя садик работает до 19:00 , была еще одна ситуация когда она обвинила в том что что мой ребенок за пару часов заразил пол группы и они теперь все кашляют ,а стоило мне сделать сделать замечание по поводу детей которые кашляют в группе у нее всегда находился ответ то это остаточное явление , то они кушают и ребенок подавился .была еще много всяких неприятных ситуаций , и одна когда она меня очень подставила перед родителями но писать не буду очень долго объяснять. Вообщем у меня сложилось мнение о ней и оно очень негативное, попробую попросить о переводе сына в другую группу
Нина
0
# 20 Січ, 2013 року у 15:47
садик хороший,мой ребёнок с удовольствием ходит туда, группы чистые аккуратные. А что по поводу мест действительно их нет. Зимой детки все болеют. в группе может быть и 20 деток, а ходить может только до 10.
Мы за 9 мес. записывались)))
Ольга
0
# 13 Лис, 2012 року у 22:02
Заведующая всем говорит, что мест нет, потом если готовы финансово помочь - то место сразу находиться. Я лично сдавала деньги "на потреби дитячого садочка" хотя куда они идут не понятно. Все детские площадки в ужасном состоянии, мебель тоже времен Советского Союза, все что новое -это покупается за деньги родителей И вообще нет вечернего освещения центрального входа (экономят свет наверное). А вот воспитатели в этом садике очень хорошие
ірина
0
# 19 Бер, 2012 року у 20:05
садочок гарний,вихователі чудові,рекомендую
Вікторія
0
# 23 Вер, 2011 року у 14:08
Гарна атмосфера справжнього садочка, немає ніяких поборів при прийомі дитини в садок та під час знаходження в ньому (за що щиро дякуємо).
Саша
0
# 08 Тра, 2010 року у 21:25
садочок чудовий, прекрасний колектив, рекомендую
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...