Дитячий садок №21

5035 переглядів

(044) 220-04-59

Місто Київ
Адреса вул. Б. Гмирі, 2-Г
Телефон (044) 220-04-59,
(044) 220-05-21
Вебсайт http://www.sadik21.com.ua
Рейтинг 2.58 згідно 45 6 оцінкам
Відгуків 6
Вихователі / Вчителя 2.67
Стан кімнат / класів 2.44
Керівництво 2.56
Харчування 2.67
Відсутність корупції 2.56
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №21
Київ вул. Б. Гмирі, 2-Г
(044) 220-04-59, (044) 220-05-21

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Дитячий сад розрахованій на виховання 200 дітей. Тут розташовані 4 групових приміщення для дітей раннього віку та 8 групових приміщень для дітей дошкільного віку. У закладі функціонуватіме сучасний басейн, спортивний зал, музичний зал. Також облаштована кімната фізіотерапії. На першому поверсі працюватіме харчоблок, пральна та прасувальна. На іншому поверсі - комп'ютерна кімната, а кож кімната ручної праці. Дошкільний навчальний заклад буде забезпечених сучасний медичний блоком, в який будуть входити процедурний, маніпуляційній кабінеті та ізолятор.

На теріторії для кожної вікової групи облаштовані ігрові майданчики з тіньовімі навісамі, пісочніцямі, малімі спортивна форма, майданчики між собою відокремлені зелених насаджень та квітнікамі.

Режим роботи:

Дошкільний навчальний заклад працює з 7.30 до 18.00 при п'ятіденному робочому тижні.
Є групи з режимом роботи з 7.00 до 19.00
 Зусилля педагогічного колективу спрямована на вирішення пріорітетніх завдання закладу:

  • Формування здорової, гармонійно розвіненої особістості, здатної до творчої самореалізації на основі гуманізації навчально-виховного процесу;
  • особистісно орієнтована спрямованість педагогічного процесу співробітніцтва та партнерства у взаємінах дітей, педагогів, батьків;
  • забезпечення умов для безперервної освіти и виховання, інтелектуального, фізічного и духовного розвитку особістості дитини;
  • співдружність, співпраця в роботі з сім'єю, громадськістю;
  • реалізація фізкультурній - оздоровчої технології

У садку 12 груп: 8 - дошкільніх, 4 - раннього віку.
Для дітей працюють педагоги и помічнікі віхователів, медики, працівники кухні, обслуговуючій персонал. 


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Дарья
0
# 15 Кві, 2013 року у 11:53
Все понимают, что директор взяточница, хамка и вконец обнаглела. Родители, не бездействуйте! Пишите заявления в прокуратуру, жалобы в районо, звоните на 15-51 (допомога киянам), и, заодно, на какой-нибудь телеканал позвонить не помешает - подбросить сюжет про коррупцию.
Это всё происходит потому, что мы с этим молчаливо соглашаемся и бездействуем.
Конечно, нет гарантий, что от одного звонка или письма что-то измениться. Но, чем больше будет этих звонков и писем, тем больше шансов что-то изменить. Действуйте!
мама
0
# 04 Лют, 2013 року у 15:25
Директор 100% взяточница, убедились на собственной шкуре. Попасть в садик можна либо за мзду (определяется в зависимости от статуса родителей и "сезонного" спроса, а он превышает вместимость садика в разs) или используя связи. А внутри все не так и плохо: бассейн работает, воспитатели бывают разные (у нас в старшей группе вполне нормальные, ребенок не жалуется), еда обычная садиковская, детей по списку зашкаливает (до 50!), а ходят, как везде на Осокорках 20-25, муз.работник очень старается, неплохие утренники, на улицу выводят, но только 1 раз в холодное время. Есть дополнительные занятия, хорошо, что можно оплачивать реальное количество посещений (в отличии от распиаренного и бесполезного Алско, где платишь всегда, даже если ребенок полгода не ходит). Воспитателям доплачиваем, чтобы не убежали: большая текучка кадров -- проблема этого садика. В целом не жалеем, что ушли сюда из 89-го.
Альона Олексіївна
0
# 29 Січ, 2013 року у 01:42
Шановні батьки! Поважаю ваших дітей, бо вважаю що кожна дитина маленька особистість, діти сенс нашого життя, але не забувайте що своєю поведінкою ви відзеркалюєтесь в дітях.., вам не пощастило ви вибрали один з найжахливіший районів Києва. Тому не потрібно скаржитися на садок та директора, вам в аптеці продадуть ліки без грошей?, ні...., садок державний, а країна у нас побудована лише на хабарях, тому любі мої майбутні та теперішні батьки, мужайтесь відкривайте гаманці та в садок!
Мама детки
0
# 19 Січ, 2013 року у 12:10
Подписываюсь под вашими словами, Ирина! Пока только пытаемся записаться, так как живем рядом. Заведущая заевшаяся коррупционерка, хамское отношение, превышение полномочий - это точно про нее, но рядом с домом других садиков нет.
Александр
0
# 19 Жов, 2012 року у 20:51
Ирина в десятку! Сад полная чепуха. А кому нравится - успеха:) Кесарю кесарево! А мы свалили;) на Оболонь.
Ирина
0
# 19 Жов, 2012 року у 17:43
Более неадекватного руководителя еще не встречала. Хотя не руководитель, а хамло. У меня второй ребенок и опыт посещения детсадов тоже, но это просто заевшаяся, коррупционерка. Не представляю каким образом человек оказался на такой должности.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...