Дитячий садок №143

5996 переглядів

(044) 286-45-49

Місто Київ
Адреса бульв. Лесі Українки, 24А
Телефон (044) 286-45-49,
(044) 286-45-23
Рейтинг 4.05 згідно 85 20 оцінкам
Відгуків 20
Вихователі / Вчителя 4.06
Стан кімнат / класів 4.24
Керівництво 4.06
Харчування 4.06
Відсутність корупції 3.82
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок №143
Київ бульв. Лесі Українки, 24А
(044) 286-45-49, (044) 286-45-23

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Приймає дітей до 2 років. 

Додаткові заняття проводить школа "Олімп": англійська мова, українська мова, математика, логіка. 

Хореографія. Ізостудія.

Працює з 7:30 до 19:30.


Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

від імені
Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Олександра
0
# 25 Тра, 2017 року у 19:06
При чому тут образи)) якби Ви знали скільки зусиль треба, щоб перейти на мову країни, в якій живеш (людям, яких не питаючись, виростили російською), то Ви б поважали старання таких людей. І дуже образливо, коли це нівелюється спілкуванням з дітьми, батьки яких не паряться виховувати дітей ні патріотами, ні українцями. Адже і російська мова - не амброзія, і насаджувалась нам довго Російською імперією і радянським союзом. То цей процес тепер уже нікого не бентежить, а ось процес повернення до української - чомусь сумна тема. Хіба не круто повернутись до народної мови? Якщо Ви так не вважаєте, то Вам або просто лінь, або Ви не місцеві:) І не думаю, що Андрій скаржиться, бо боїться російськомовних, вони не такі страшні, як їм хотілося б:). Треба подумать, що російськомовні не хочуть перейти на мову нашої країни тому що їм важко думати і розмовляти українською. Тобто це просто лінь. А від цього в самозахист ідуть всілякі лозунги типу "мені так хочеться", "я маю право" і ін. Але якщо припустити, що все рівно якою мовою розмовляти, оскільки ні та ні інша не гірша і не краща (це ж ставлять в аргумент войовничі російськомовні громадяни?), стає просто зрозуміло, що неохота переходити на державну мову - це лінь заставляти себе працювати над собою, прикрита "правами". При міграції в кожну країну необхідно здати тест на знання державної мови. І більше однієї мови - це міф або ситуація в бувших колоніях і у Швейцарії. І не треба дерти країну. Вважаєте себе громадянином - вчіть українську і дайте шанс дітям розмовляти вільно обома і не дертись тими роздорами (кАзёл-сам козел), на які попали ми в силу часу.
Світлана
0
# 28 Тра, 2017 року у 13:16
Стосовно мови, гарно написали. 🖒Ні одна в світі поважаюча себе країна не дає громадянства, якщо не склали іспит з рідної мови!
Олександра
0
# 25 Тра, 2017 року у 18:52
Андрію, я Вас підтримую. Розмовляю російською через те що модно так було в радянські часи і мої батьки так розмовляють. Я не ділю людей через мову і теж багато говорю російською. Але з малим розмовляю українською. Бо не хочу, щоб йому було важко перейти на українську, бо його виростили російською. І оскільки він росте в двомовному оточенні, то без проблем переходить на обидві мови. А от повертаючись із садочку - теж все частіше російською говорить. І мені здається, що це не стільки через дітей (хоча більшість російськомовні, частина як мій - з ким спеціально розмовляють українською), а через вихователів. Бо в цьому віці вони задають тон. Отже, можна скаржитись/розмовляти/просити вихователів притримуватись державної мови в садочку. І тоді російськомовні діти будуть підтягуватись до загалу, а не навпаки. Борімося далі за відновлення і збереження нашої культурної спадщини:))))
Ирина
1
# 05 Тра, 2017 року у 11:10
Хорошо подумайте, почему люди пытаются обижать людей, которые не похожи на них? На самом деле ответ прост — люди боятся. Боятся выглядеть слабее окружающих, тем самым оскорбляя и унижая вас. Не давайте слабину и не позволяйте оскорблять вас. Это ответ на то, что меня и моего ребенка за то, что мы говорим на русском Андрий назвал свиньями Одно лишь то, что вы говорите на украинском языке из вас челрвека не сделает.... это очевидно. Искренне жаль, что вы настраиваете своих детей против других...к добру это точно не приведет.
Андрій
-3
# 16 Гру, 2016 року у 11:45
Садок на хорошому рівні по всим параметрам. Одне що бентежить- це батьки дітей!!! Моя дитинка розмовляє українською мовою і я всіляко цьому сприяю, а приходячи із садочка починає свинячою расєйською, бо всі діти спілкуються нею. Ганьба таким батькам які вчать цій мові дітей в Україні..
Андрій
0
# 16 Гру, 2016 року у 11:44
Садок на хорошому рівні по всим параметрам. Одне що бентежить- це батьки дітей!!! Моя дитинка розмовляє українською мовою і я всіляко цьому сприяю, а приходячи із садочка починає свинячою расєйською, бо всі діти спілкуються нею. Ганьба таким батькам які вчать цій мові дітей в Україні..
Люся
0
# 28 Бер, 2013 року у 15:09
Детский сад хороший, воспитатели - замечательные! Моя дочка ходит уже второй год - мне нравиться. По-началу, конечно, были у нас проблемы с адаптацией, нов саду работает прекрасный психолог Светлана Николаевна. Она очень нам помогла. Спасибо всему персоналу
Лера
0
# 05 Лют, 2013 року у 08:34
воспитательница Светлана Николаевна добрейшей души человек, уровень подготовки на отлично сын после её группы поступил в гимназию без проблем и школа благодарила за подготовку.
Екатерина
2
# 06 Січ, 2013 року у 21:47
Эта Юлия Федотовна сейчас ведет у детей уроки физической культуры. Видимо на иную должность уже не ставят(( Так вот это не педагог, а деспато-мучитель!!! Орет, морально давит, за руки дергает и даже доходит до рукоприкладства! Хорошо, что моя доця не стесняясь рассказала мне все о этой натуре. Я в шоке, насколько резко может поменятся отношение к садику.
Марія
0
# 02 Кві, 2018 року у 20:37
За 5 років нічого не помінялося.
Юлия
2
# 01 Січ, 2013 року у 14:15
Дорогие мамочки!!! С собственного опыта хочу всем Вам посоветовать, следить за тем как воспитатели этого садика относятся к Вашим деткам. Мой сын попал в ясельную группу к Юлии Федотовной в результате чего он стал замкнутым ребенком. Постоянные крики няни повлияли на его психику. А в старшей группе воспитательница Светлана Николаевна вообще оборзевшое существо!!!! Постоянно мне показывала свое недовольство, хамство хотя при всем этом я кроме здрасти и до свидания с ней не общалась. Очень плохо относилась к моему ребенку. Не уделяла достаточного внимания, игнорировала его... В общем садик отличный, кормят хорошо, заведующая тоже хорошая, а вот как говорят "В семьи не без урода". Если Вы попадете в группу к этим двом личностям о которых я писала, контролируйте их....
Екатерина
0
# 07 Лис, 2012 року у 14:17
Действительно, сад очень приличный! А то, что площадки скудные, так это не самое главное. Главное - адекватное отношение к детям персонала, хорошое питание, безе всяких сосисок и т.д., уютные и теплые группы. А вот лицейные занятия в этом году пока не проводят((
Мария
0
# 07 Вер, 2012 року у 19:43
Садик очень хороший. Сделали капитальный ремонт кухни.Заведующая очень приятная - крутится как может, чтобы детский сад был на уровне. Посещаем сад уже 3 года. Просторный, конечно плохо, что нет благоустроенных площадок - но это куча средств надо. И главное, при поступлении сумма благотворительного взноса звучит так: "Сколько сможете и если сможете". Где вы сейчас такое услышите?
Я
0
# 02 Вер, 2012 року у 11:58
отличный дет.сад, вкусно кормят, хороший ремонт, воспитатели у моих детей на 100 баллов!
Александра
0
# 16 Сер, 2012 року у 11:32
Дочка ходила в этот сад, не нравился, питание скудное, воспитатели кричат на детей, деньги сдирают, пока не дашь воспитателю 50 грн, даже не посмотрит на ребенка.
Валерия
0
# 07 Сер, 2012 року у 10:16
сын закончил этот дет.сад, дочка перешла в старшую группу и младшую готовлю сюда, отличные воспитатели,замечательные утренники, заведующая и весь персонал очень и очень приятные знающие люди! Также ходим в лицейную группу в этом же детском саду. Низкий вам поклон за вашу работу!
Лена
0
# 31 Лип, 2012 року у 14:23
Площадки ужасные.Там уже лет 20 очень много муравейников, не возможно стоят, кусают.И площадки лет 20 не обновляются.Зато благотворительные взносы собирают на ура.А деньги не понятно на что идут.
Утренники скудные,воспитатели кричат на детей.
Наталия
0
# 19 Сер, 2011 року у 16:14
Сад просто отличный, сын ходил в этот сад с удовольствием на протяжении 4 лет. Очень остались довольны.
Лілія
0
# 11 Сер, 2010 року у 17:20
чудовий садочок, кваліфікований персонал, дитина ходить із задоволенням
леля
0
# 15 Бер, 2010 року у 14:24
хороший сад. сын ходит уже два года и дочку туда тоже отдаю
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.


Загрузка информера курс валют...